Купувам помощ за съдействие с проблем с godaddy

Dimitar Sergiev

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
От godaddy са ми подновили автоматично 2 домейна за по 2 години на обща стойност около 100 долара. А се оказва, че и миналата година единия вероятно ми е подновяван автоматично. Просто днес си извадих разпечатка за последните два месеца на картата. Въпроса ми е тъй като единия ми е подновен на 20 миналия месец, а другия на 9 този месец има ли как да си издействам отмяна на тази тяхна операция?
Плащам за указана помощ 10лв., чрез банков превод.
 
От: Купувам помощ за съдействие с проблем с godaddy

Това дали домейните се подновяват автоматично или не зависи от теб. Изключи си автоматичното подновяване.
 
От: Купувам помощ за съдействие с проблем с godaddy

Те вече са подновени. Има ли как да се отмени това или е безнадежно вече.
 
От: Купувам помощ за съдействие с проблем с godaddy

„Просто днес си извадих разпечатка за последните два месеца на картата.“


Има ли е-банкиране през 2016г. с SMS активирана опция и имат ли те почва у нас?
 
От: Купувам помощ за съдействие с проблем с godaddy

Ако колегата не се е оправил, по принцип може да поискаш от съпорта на Godaddy да си върнеш парите.
Проблема е че трябва да им се обадиш по телефона, още по-голям проблем е че не може да звъннеш от България.
Има и опция за чат с някой служител на Godaddy.
Иначе, може да махнеш отметката за автоматично подновяване, че следващият път могат да ти набутат за 5 години подновяване.
Успех
 
От: Купувам помощ за съдействие с проблем с godaddy

„Просто днес си извадих разпечатка за последните два месеца на картата.“


Има ли е-банкиране през 2016г. с SMS активирана опция и имат ли те почва у нас?
И да имаше, само щеше да получи съобщение, че е направил плащането, толкова.
Човека си оставил автоматичните подновявания, като е купувал домейните, сложил е отметка, че е прочел условията и сега.. това е резултатът.
Пиши на поддръжката, отвори билет макар, че за тая сума... имаш домейни за 2 години напред, щом си ги регистрирал едва ли ще се откажеш и следващата година.
 
Проблема е че трябва да им се обадиш по телефона, още по-голям проблем е че не може да звъннеш от България.
Не знам как е било миналото лято, но днес се свързахме...
 

Горе