Купувам: Купувам проверени акаунти в Upwork - неограничен брой

coolbits

Member
Рейтинг - 33.3%
1   2   0
Здравейте,
купувам проверени/верифицирани акаунти в Upwork.com без ограничения в бройката. Изискванията са акаунтите да са минали през видео верификация и/или верификация с документи. Ако направите нов акаунт и го проверите по-късно, пак става.

Трябват ми акаунти на прилично изглеждащи мъже (с хубава профилна снимка на акаунта) на възраст между 20 и 40 години.

Плащам 50 лв. ($30 по сегашен курс) на акаунт, ако вече е проверен. Вие избирате начина на плащане - PayPal, Skrill или банков превод.

Ако правите нов акаунт, след успешна видео верификация плащам 50 лв.
Ако се изиска повторна верификация с документи в рамките на 30 дни от видео верификацията, плащам допълнителни 50 лв.
Общо 100 лв. за видео верификация + документи или 50 лв. само с видео верификация.

Изискванията в случай, че работим по втория вариант с нова регистрация на акаунти са:

- задължително средно ниво на английски език (изисква се при видео верификацията)
- възраст от 20 до 40 год.
- прилично изглеждаща профилна снимка
- 10 мин. свободно време за видео верификацията
- 30 дни гаранционен период в случай, че security системата на Upwork flag-не акаунта и се изиска верификация с документи след това. Тоест след като ви пиша по скайп, да отговорите в рамките на 1 ден, за да се направи бързо верификацията с документите.

Това, което изисквам аз са единствено логините за акаунта. Данните ви са защитени на Upwork сървърите, а на мен лична информация за акаунта не ми трябва.

Трябват ми поне 1-3 акаунта седмично. За повече информация на лично.

ВАЖНО: Ако можете да ми намирате хора (поне няколко месечно/седмично) ще говорим допълнително за комисионна за всеки един човек. Пак казвам - важно е човекът да е с приличен външен вид, на възраст между 20 и 40 год. и със средно ниво на англ. език.

Благодаря!
 
Нова цена: $50 на акаунт. Изисквам само видео верификация. Снимката трябва да е ваша.
Имената, адреса и телефона може да са произволни.

Как се процедира?

Регистрирате акаунта и ми дават логин информацията. След около седмица, като се изиска видео проверка се логвате и верифицирате акаунта. Веднага след това плащам $50 по избран от вас начин - PayPal, Skrill, банков превод и т.н.
 

Горе