Купувам сайтове с приходи - бюджет 20к лева

netsurfer

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
27   0   0
Купувам сайтове с добри и постоянни приходи. Бюджета ми е 20000 лева, като може да купя един за толкова или няколко по-малки, но задължително да правят поне 200 лева на месец.
 
От: Купувам сайтове с приходи - бюджет 20к лева

Колко приходи минимум трябва да има сайта?
 
От: Купувам сайтове с приходи - бюджет 20к лева

Пиши ми на ЛС от къде си и ако може да се видим ще ти предложа нещо наистина уникално.
 
От: Купувам сайтове с приходи - бюджет 20к лева

ами да то се иска ъкъл да създадеш нещо. Като нямаш ще плащаш 20к за нещо което може да се направи за 200лв.
 
От: Купувам сайтове с приходи - бюджет 20к лева

ами да то се иска ъкъл да създадеш нещо. Като нямаш ще плащаш 20к за нещо което може да се направи за 200лв.
Когато създаваш нещо се иска време да тръгне и не е сигурно дали ще преуспее. За 200лв трудно някой ще ти направи сериозен сайт с голям потенциал. Вариантът, който е избрал пусналият темата, е по прост - дава повечко, но купува готови/успяли проекти. Не разбирам къде ти е проблема (ggg007)?
 
От: Купувам сайтове с приходи - бюджет 20к лева

ами да то се иска ъкъл да създадеш нещо. Като нямаш ще плащаш 20к за нещо което може да се направи за 200лв.

Направи сайт печелещ 1000-2000 лева на месец с 200 лева. Нито сео, нито съдържание можеш да направиш с 200 лева ...
 
От: Купувам сайтове с приходи - бюджет 20к лева

Направи сайт печелещ 1000-2000 лева на месец с 200 лева. Нито сео, нито съдържание можеш да направиш с 200 лева ...

Много точно казано :)
 
От: Купувам сайтове с приходи - бюджет 20к лева

ами да то се иска ъкъл да създадеш нещо. Като нямаш ще плащаш 20к за нещо което може да се направи за 200лв.

Да, както при теб, домейн от 50-60 лв който продаваш за 10к. Голяма реклама направи на купувачите ти. :lol:
 
От: Купувам сайтове с приходи - бюджет 20к лева

Продавам сайта Pernikdnes.com. Той е на 6 години с платен хостинг и домейн до 11.08.2013 г. Цената е по договаряне. При проявен интерес предоставям цялата интересуваща Ви информация. За контакти: 0886 85 2000
 
От: Купувам сайтове с приходи - бюджет 20к лева

продавам сайт за футболни прогнози
сайта не е кой знае какво като дизайн но има добри приходи
за август е изкарал 270 евро
за септемви до момента има около 137.5 евро
 
От: Купувам сайтове с приходи - бюджет 20к лева

приходи на сайта от какво - реклама, директни продажби или ...
 
От: Купувам сайтове с приходи - бюджет 20к лева

въпроса ми беше към автора на темата
 
От: Купувам сайтове с приходи - бюджет 20к лева

Продавам интернет магазин за козметика - за 1 година назад печалбата е около 1000лв бе абсолютно никаква реклама или оптимизация. Сайта извършва реална търговия.
Ако се интересувате пращам каквито данни поискате.
 
От: Купувам сайтове с приходи - бюджет 20к лева

Предлагам сайт с чиста печалба м/у 4000 лв. и 5000 лв. на месец. Сайтът все още работи и поради тази причина, не искам да обявявам името му публично. Продавам го за цена, която е малко по-висока от 20 000 лв. Ако проявяваш интерес, може ми пишеш на ЛС.
 

Горе