Купувам сайт / бизнес с редовни приходи

webstil

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
28   0   0
Здравейте колеги, интересувам се от различни сайтове, проекти, малки бизнеси или идеи, които Ви докарват всеки месец някакви приходи. Говоря за нещо от сорта на 100-200 лв. на месец. Интересувам се, защото просто търся някакъв малък допълнителен доход. Готов съм да дам 1000-2500 лв. Може и повече. Зависи какво ми предложите. Не съм казъл, че ще купя на всяка цена нещо. Просто търся нещо, което да ме впечатли, нещо което ще мога да развивам сам и да изкарвам допълнителни пари всеки месец. Важно условие е проектът да не заема много време, тоест да може да се изкарват тези пари без да се работи по цял ден. Просто защото имам и други проекти, както и ми предстоят държавни изпити. Няма как да отделям супер много време.
Ако някой има интересни предложения ще се радвам да ги получа на лично съобщение в сайт :)
 
От: Купувам сайт / бизнес с редовни приходи

Здравей колега,
Ако все още търсиш нещо изпрати един скайп или е-мейл и ще ти предложа нещо.

Поздрави
М!
 
От: Купувам сайт / бизнес с редовни приходи

Хайде де, нищо интересно ли няма? В тоя сайт имам чувството че вече само ФБ страници и профили се продават, това е най-активният подфорум, а преид не беше така. Къде изчезнаха по-сериозните хора? Просто са заети с работа и не пишат или изобщо не влизат вече тук? Сигурен съм, че има хора с успешни и печеливши онлайн проекти в сайта.
 
От: Купувам сайт / бизнес с редовни приходи

Еми някой, който вече има доста по-печеливши примерно и не му се занимава с тези по-малките :D
 
От: Купувам сайт / бизнес с редовни приходи

az prodavam : www.onlinedrehi.com
facebook page s 12000 likes www.facebook.com/OnlineDrehicom
dropshipping 20%
affiliates centro,shopmania,kaymu 5-10%
stoka okolo 7-8000 lv
kontakti za drehi, chanti, wholesale
google analytics,
pagerank 2
godishen oborot okolo 25000lv
opencart 1.5.6 premium template + modules + extensions
gotova integracia i komisyonen dogovor s ekont,
 

Прикачени файлове

  • Capture3.jpg
    Capture3.jpg
    51.5 KB · Преглеждания: 30
  • Capture2.jpg
    Capture2.jpg
    48.6 KB · Преглеждания: 23
  • Capture.jpg
    Capture.jpg
    44.6 KB · Преглеждания: 25

Горе