Купувам сайт до 5000 лв

ataka

Member
Рейтинг - 100%
14   0   0
Здравейте приятели,

Интересувам се закупя разработен сайт като бюджетът ми е до 5000 лв.
Целта на покупката е инвестиционна, така че, да, бих желал да има приходи или потенциал за такива, съразмерни на исканата цена.

За сайта: Нямам претенции по отношение на тематика, типа на сайта и CMSа. Критериите ми са:
1. Трафик
2. Приходи
3. Цена
и разбира се без нелегални неща.

За мен: Имам позитивен iTrader, което идва да рече, че си плащам. Какво получавам е друг въпрос, но аз си плащам договореното както в брой, така и по банка.
Не съм някой самозабравил се специалист, който ще се присмее на труда ви, нито съм дилетант, който няма да оцени какво сте направили. Нямам нищо общо с ПП Атака.

Всички сайтове, които ми предложите и всякаква друга информация си остават само за мое лично ползване.
Така че...ако имате стар забравен сайт или искате да изкарате бързи пари от проекта си,моля тук, на лично или най-добре на i.marinov(a)mail(.)ru
 
От: Купувам сайт до 5000 лв

продавам сайт за футболни прогнози
сайта не е кой знае какво като дизайн но има добри приходи
за август е изкарал 270 евро
за септемви до момента има около 137.5 евро
ако искаш пиши
 
От: Купувам сайт до 5000 лв

Привет,

Благодаря на всички, които ми предложиха сайтове. На някои отговорих, но не ми писаха. На други аз не отговорих, за което се извинявам. С други сключихме сделка - благодаря за коректността.
Ако се случи на някой да не отговоря, това означава просто, че нямам интерес и в никакъв случай не означава, че сайтът е лош или че аз не го уважавам собственика.

ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ТЪРСЯ. Бюджетът ми е вече 2800 лв.
 
  • Like
Реакции: Brad
От: Купувам сайт до 5000 лв

ТРИ ПРИЧИНИ да предложите сайта си на мен, преди да го пльоснете в секцията "Продава се":
1. Няма да се налага да пишете 20 лични съобщения и да отговаряте на коментари на кибици, които нямат никакво намерение да купуват. Аз имам сериозни намерения, с мен сделките стават бързо. Ако не ми хареса изобщо няма да ви губя времето.
2. Няма да пострада репутацията на сайта и не е необходимо да се разкривате пред цялата уебмастерска общественост в БГ. Гарантирам дискретност и няма да споделям нищо от предоставената ми информация с никой.
3. Бъдете наясно, че сериозен процент от сделките във форума не стигат до реално плащане. В тези случаи сайтът се релиства, което го прави трудно продаваем, защото хората вече са убедени, че нещо не е наред. С мен е сигурно, че ако се разберем ще ви платя, както съм го правил в десетки други случаи.
Бюджет : 2800 лв в брой или по банка.
Поздрави!
 
От: Купувам сайт до 5000 лв

Предлагам онлайн система насочена за образователният сектор.Към момента имам няколко клиента.Ако сте заинтересовани пишете на ЛС.
 
От: Купувам сайт до 5000 лв

Здравей имам сайт Моловете в България , който поддържа 550-700 уникални влизания на ден. Сайта е с цел продажба на реклама и има голям потенциал. В момента печели от реклама 300лв на месец към един клиент с договор до 2-ри месец 2013-та и от афилейта към него прикрепен в края ще видиш изкарва още м.у 100-150лв месец. При малко повече рекламра разработка може да изкарва високи проценти, защото влизаният по ключовите думи е от марките на магазините. Има разговори също така почнати със всички молове в Бг. Сайта е разработван 2г. и на повечето страници варира в PR 2
Ако имаш желание пиши.
 
От: Купувам сайт до 5000 лв

Здравей имам сайт Моловете в България , който поддържа 550-700 уникални влизания на ден. Сайта е с цел продажба на реклама и има голям потенциал. В момента печели от реклама 300лв на месец към един клиент с договор до 2-ри месец 2013-та и от афилейта към него прикрепен в края ще видиш изкарва още м.у 100-150лв месец. При малко повече рекламра разработка може да изкарва високи проценти, защото влизаният по ключовите думи е от марките на магазините. Има разговори също така почнати със всички молове в Бг. Сайта е разработван 2г. и на повечето страници варира в PR 2
Ако имаш желание пиши.
Здрасти звучи много добре, така както го описваш. Няма лошо да ми го пуснаш на мейла или на лично.
 
От: Купувам сайт до 5000 лв

Понеже много хора ме питат "търсиш ли още?" - да, търся. Постоянно съм в процес на търсене. Рядко намирам, но намеря ли - все така плащам веднага.
 
От: Купувам сайт до 5000 лв

За много години!

Не ме мразете ако не съм купил сайта, който сте ми предложили.
Пожелавам ви - нова година, нов късмет, нови проекти.
Колкото до старите - предлагайте ги на мен.
 
От: Купувам сайт до 5000 лв

Здравей!

Ако все още търсиш - ето и моето предложение:

Изработен по поръчка сайт за групово пазаруване, а не с готов скрипт!

Към сайта получавате:

1. Регистрирана фирма – ЕООД
2. Сключени около 100 договора с доставчици на услуги в София, Пловдив, Варна и Бургас от най-различни сфери.
3. Хостинг на персонален VPS при host.bg - платен до 5 март.
4. Уникално домейн име на сайта - megadeals.bg – домейна е платен до септември 2013г.
5. Фен страница с над 1000 фена.
6. Над 600 абоната за промоции.
7. Ноу-хау за работа със сайт за групово пазаруване.
8. Сключени договори с основните доставчици на разплащателни услуги и интегрирани системи за плащане: Easypay, еPay, Visa, MasterCard, Transcard, Банков превод.
9. Администраторски панел с много функционалности, позволяващ лесно, бързо и прецизно управление на съдържанието на сайта.
10. При желание – възможност за IT поддръжка и счетоводно обслужване на много добри цени и качество.

За повече подробности пиши на лични ако желаеш!

Хубав ден от мен! :)
 
От: Купувам сайт до 5000 лв

Привет на всички,
Подновявам темата.
Отново търся.
Отново бюджет - 5000 лв.
 
От: Купувам сайт до 5000 лв

Мога да ти предложа авторска система за запознанства :) frontpage.jpgindexpage.jpgprofilepage.jpg
ако си заинтересован пиши ми лично, преработка на логото е безплатна.
 
От: Купувам сайт до 5000 лв

Здравей. от 1 месец работя върху едно женско списание.
Сайтът го открих днес и само с едно споделяне във вейсбук имаше 160 уникални посещения и около 400 импресии
Разбирасе все още няма много статии в сайта но всеки ден добавям нови и скоро ще се напълни.
Сайтът си има форум и фейсбук страница. За сега е слоба популярността, виждам огромен потенциал.
Ако искаш да го видиш пиши
 
От: От: Купувам сайт до 5000 лв

Благодаря за всички предложения.
Не. Не ща да го гледам това. Надявам се за тези пари да намеря нещо все пак развито.
Здравей. от 1 месец работя върху едно женско списание.
Сайтът го открих днес и само с едно споделяне във вейсбук имаше 160 уникални посещения и около 400 импресии
Разбирасе все още няма много статии в сайта но всеки ден добавям нови и скоро ще се напълни.
Сайтът си има форум и фейсбук страница. За сега е слоба популярността, виждам огромен потенциал.
Ако искаш да го видиш пиши
 
От: Купувам сайт до 5000 лв

Здравей, от какъв сайт по точно се интересуваш пиши ми на лично съобщение защото имам много стари системи който мога да ти продам.
 
От: Купувам сайт до 5000 лв

Здравей, от какъв сайт по точно се интересуваш пиши ми на лично съобщение защото имам много стари системи който мога да ти продам.

Писах. Мерси за предложенията.
 

Горе