Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

Synthetic

Active Member
Рейтинг - 100%
46   0   0
Искам да купя сайт/блог (МОЖЕ И С CPA LEAD) , който прави месечно минимум 200 $ . Очаквам сериозни предложения свързани със добре разработени и завършени в някаква степен сайтове, а не недовършени такива , но видиш ли с голям потенциал - мерси, но си ги запазете!

Пишете ми на ЛС!
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

abithecat, по-скоро към 3000лв струва..криза е :)
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

Да струвеа 3 000 лева сайт, който не се знае докога ще прави тази печалба...
Но един сайт който от 5 години редовно прави по 200 долара месечно и няма никаква надежда да спре да ги прави... би ли го продал за 3 000 ?
Щото аз не бих и за 10
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

сипи 5 сайта , кеш ли е плащането само?
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

Мога да платя до 3-4000 $. КЕШ . Интересуват ме САМО сериозни предложения.
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

човека купува..ти смяташ ли, че ще ти даде 10к за нещо дето ще му прави $200 на месец?
устите са ни големи на всички..ама къде са 10к къде са 200 бъкс..
и ти си прав, че има значение как работи това чудо и до кога ще ги изкарва..купувача ще си прецени дали го устройва.
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

оффт.
няма значение криза ли е или друг проблем. Амоун правилно го писа..И българите винаги искат да минат тънко..практиката го показва..
човека купува..ти смяташ ли, че ще ти даде 10к за нещо дето ще му прави $200 на месец?
устите са ни големи на всички..ама къде са 10к къде са 200 бъкс..
и ти си прав, че има значение как работи това чудо и до кога ще ги изкарва..купувача ще си прецени дали го устройва.
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

nagradi.is ти колко подобни сайта имаш, че го раздаваш капацитет :)

@Synthetic Приятелски съвет ако имаш 3-4к бюджет си стартирай свой. По-безопасно е. CPA LEAD е жива набутвация да даваш пари, супер несигурно е. А стойностни проекти били CPA LEAD или по-"бели" ниши при $200 долара/месец трудно ще намериш нещо под 8к $ и риска винаги остава. Ако си намериш хубава ниша ще ти дам пример с мой проект вложени 2к лева и сайта е на 5 месеца и вади по около $400 в момента, но и 200 да вадеше не бих го продал.
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

извинявай ако съм засегнал нещо..не знам кой от какво се притеснява ;)
не искам да отговарям, че навсякъде всичко е хейт..хейт и злоба..
просто исках да помогна на купувача, нищо повече ;)
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

Чудно ми е ако беше казал че е готов да даде 10 к $ , сигурно щяхте пак да му кажете, че хубав сайт с 200 $ приходи на месец под 15 к $ няма да намери. :>
200 $ са едва 300 лева. :> Вие майтап ли си правите ? :> Големи предприемачи сте. Добре че не теглите заеми да правите сайтове. :> 50 % от форума щяха да бъдат в затвора вече. :>
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

Много е лошо да си профан и да не си мълчиш :) Извинявай не се сдържах.

1. Сайт тези приходи не ги изкарва от сам т.е влагат се в него пари и време т.е това също влиза в цената ;)

2. Щом изкарва $200 ако се доразработи според нишата може да изкарва в пъти повече.


Някой теглят заеми, някой фалират а други не.

А колкото и да ти е странно дори много български сайтове се пишат от нулата и струват на собствениците им доста пари.

Едит: Е ти един анализ направи...чак на безсмислен хейт изби. Изобщо с такива разбирания, като твоите само изтъркваш клавиатурата, както и още 1-2ма включили се в темата.
 
Последно редактирано:
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

Вие сте специалистите. :>
Аз само анализирам според моите виждания. :>
Кой прав - кой крив, всеки си има някаква стратегия за онлайн бизнес.
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

Сайт с приходи 200$ гарантирани + - 10$ струва 2400$ да добавим за труд още 200-300$ максимум 500
Е то какво стана ? Сайта струва по-малко от 3000 ДОЛАРА !

пиши на skype: selldr88
Нов проект за показване има много хляб в него като могат да се правят над 600$ , но иска време постоянство и екип от 2-ма човека минимум.
Другото което е,че сайта е доста функционален .
За повече инфор оставих skype :) Цената няма да е от описаните по-горе :) да си кажа тук ще е по-малка :)
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

Сайт с приходи 200$ гарантирани + - 10$ струва 2400$ да добавим за труд още 200-300$ максимум 500
Е то какво стана ? Сайта струва по-малко от 3000 ДОЛАРА !

пиши на skype: selldr88
Нов проект за показване има много хляб в него като могат да се правят над 600$ , но иска време постоянство и екип от 2-ма човека минимум.
Другото което е,че сайта е доста функционален .
За повече инфор оставих skype :) Цената няма да е от описаните по-горе :) да си кажа тук ще е по-малка :)

ти ценоразпис на сайтове ли имаш че можеш да кажеш кое колко струва?! чул си оттук-оттам нещо и веднага се изказваш неподготвен
продавай си потенциала и не се занимавай с глупости
п.с. имаш реп от мен(-), както и капацитета над теб
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

Сайт с приходи 200$ гарантирани + - 10$ струва 2400$ да добавим за труд още 200-300$ максимум 500
Е то какво стана ? Сайта струва по-малко от 3000 ДОЛАРА !


абе ей оценителю....
айде помисли
имаш 4 сайта
един за филми онлайн
един за музика
един за новини
един за обяви
И ЧЕТИРИТЕ ПРАВЯТ ПО 200 ДОЛАРА МЕСЕЧНО
КОЙ БИ КУПИЛ?
ЕДНАКВО ЛИ СТРУВАТ СПОРЕД ТЕБ?

ЧУВАЛ СИ И ТИ ОТНЯКЪДЕ КАК СЕ ПРАВИ ОЦЕНКА И ВЕЧЕ СИ ВАДИШ ПИШКАТА И ТИ ДА ПРИПИКАЕШ НЯКОЙ ХРАСТ ЗА ДА ПОКАЖЕШ И ТИ ЧЕ ИМАШ МНЕНИЕ...
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

Сайт с приходи 200$ гарантирани + - 10$ струва 2400$ да добавим за труд още 200-300$ максимум 500
Е то какво стана ? Сайта струва по-малко от 3000 ДОЛАРА !


абе ей оценителю....
айде помисли
имаш 4 сайта
един за филми онлайн
един за музика
един за новини
един за обяви
И ЧЕТИРИТЕ ПРАВЯТ ПО 200 ДОЛАРА МЕСЕЧНО
КОЙ БИ КУПИЛ?
ЕДНАКВО ЛИ СТРУВАТ СПОРЕД ТЕБ?

ЧУВАЛ СИ И ТИ ОТНЯКЪДЕ КАК СЕ ПРАВИ ОЦЕНКА И ВЕЧЕ СИ ВАДИШ ПИШКАТА И ТИ ДА ПРИПИКАЕШ НЯКОЙ ХРАСТ ЗА ДА ПОКАЖЕШ И ТИ ЧЕ ИМАШ МНЕНИЕ...

Като чета какво пишете и как отговаряте на потребител който е изказал мнение направо се попиках от СМЯХ :lol::lol: . Толкова идиотиштина на 1 място неможе да бъде 1 дал минус за мнение ,а другия храни щото така му оттърва айде по спокойно пред монитора :lol::lol:.

Нека бъде на вашето САЙТ ЗА ФИЛМИ < САЙТ ЗА МУЗИКА :lol::lol:
Айде твърда цена 10 бона кой взима ?:lol::lol:


По темата към създателя вземи прочети малко из форума ,че ако ги слушаш ГОЛЕМИТЕ разбирачи тези над моя пост двамката може и да забогатееш в отвъдното :lol::lol::lol:
 
От: Купувам сайт с месечна печалба минимум 200$

я и аз да ти сипя червено че да поумнееш малко...

и да не се изказваш неподготвен как се оценява сайт...
 

Горе