Купувам следното приложение.

frukt0

Active Member
Рейтинг - 88.2%
15   2   0
Здравейте, търся да закупя или някой да ми направи следното приложение:

http://bg.nametests.com/test/kak-shche-izglezhdate-sled-50-godini/813/

Цялото приложение е свързано с фейсбук, логваш се и автоматично ти взема името и профилната снимка, след което генерира някаква нова снимка. Ако някой има подобно приложение или може да направи да ми пише на лично, колко време ще му отнеме и каква е цената?

Поздрави.
 
От: Купувам следното приложение.

Този спам ли - как ще изглеждаме - който зарази наивните любопитни.... :D bulgaria.utre.bg/2015/06/17/324446-nova_izmama_v_internet
 
От: Купувам следното приложение.

Мен ми трябва само да взема името и профилната снимка, не ми трябват данните :)
 
От: Купувам следното приложение.

Ок, надявам се да имаш успех. Добре е да информираш потребителите си, че това приложение не 'краде' данните им. :)
 
От: Купувам следното приложение.

Ахахах, ма те повечето приложения "крадат" данните им. Интересно защо за това пищят, а за останалите нищо не казват... В крайна сметка всеки се съгласява да си даде данните, така че това не е кражба...
 
От: Купувам следното приложение.

Все пак някой има ли идея как се правят такива приложения? В dama.bg също има подобни, но само с писане на името
 
От: Купувам следното приложение.

Все пак някой има ли идея как се правят такива приложения? В dama.bg също има подобни, но само с писане на името

Да, идеи доста и начини за реализиране доста. Проблема обаче се казва "еластичност". Т.е. приложението ще трябва да се инсталира някъде и да има възможност да отлепи от 0 до 100 за 3 секунди. Защото сега ще има 1-2-3 потребителя, утре ще го налазят 1000 такива (примерно). А това не можеш го постигнеш на shared hosting. Най-малкото ще имаш GD или ImageMagick които са доста ресурсоемки. Т.е. ще трябва VPS. Най-евтиния такъв е DigitalOcean - $5 на месец. Ама разбираш ли това е най-най-най-малкия такъв. Ако утре го налазят потребителите скачаме на $10-$20. Отделно ще ти трябва и HTTPS сертификат (има и безплатни със уловка). Айде и там едно $10-$20 на година. И домейн $10 на година. Освен ако нямаш такъв. Фейса са и малко п33раси и ако направиш апп може да ти поискат и кредитна/дебитна карта да се верифицираш при тях. Изпадал съм и в такива случаи. Сумарно за да стартираш ще ти трябват около $100 за година само като инвестиция, без разход разработка, имплементиране и тестване.

Ако искаш - пиши ми на лично. Имам нещо във предвид.
 
От: Купувам следното приложение.

Колко ти е бюджета?
И не му ли мина времето вече?
 

Горе