Купувам статии 2,50лв

alabam4eto

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Здравейте колеги,

Търся да закупя статии на тема Народни поверия в медицината пр. Леене на куршум и пр. :

Изисквания:

Статиите да са дълги поне 350 думи;
Статиите да са авторски;
След закупуването на статиите стават моя собственост;
Цена на статия 2.50лв
плащам чрез epay.bg

Желаещите да пращат тема на статията на лично, за да мога да им кажа дали са подходящи. Заплащането става след като статията е готова и я проверя.
Ще са ми нужни около 10 статии.
За повече въпроси на лично.

Поздрави
 
От: Купувам статии 2,50лв

Не ,че се заяждам , но каква е гаранцията ,че след като видиш статията , няма да кажеш че не ти харесва и няма да платиш , а си я запазиш за себе си . Интересен факт е ,че си правил бизнес с BDAAA (itrader) , което не говори добре за теб ?
Не се заяждам , просто въпрос :)
 
От: Купувам статии 2,50лв

Да , наистина , нещо съм изтрещял тия дни , извинявам се!
 
От: Купувам статии 2,50лв

..............................
 
Последно редактирано:
От: Купувам статии 2,50лв

Криза в бранша явно няма един заинтересован и той изчезна...
 
От: Купувам статии 2,50лв

Всъщност няма криза в бранша, а точно обратното. Хората работят за по-големи пари от предложените. Затова няма предложения.
 
От: Купувам статии 2,50лв

Вместо да даваш тези 25 лв. вземи си една книга на тази тематика и препиши на компютъра 10 от статиите в нея - и ето ти оригинален текст (оригинален доколкото съответния текст не присъства в и-нет, за книгите е ясно че не е, особенно ако ползваш някоя стара книга). Може някой да се възпротиви на този метод, че не е честен или нещо от сорта - но колеги... действа добре.
 
От: Купувам статии 2,50лв

Във връзка с горния съвет - в 21-ви век за подобно преписване обикновено се използват едни устройства - скенери им викат.

Но по-препоръчително е да се гръмне този, препоръчващ подобна кражба за комерсиални цели, още повече, че по някаква ирония на съдбата е свързан с юридически сайт - може да не е съвсем честно и законно, но ще подейства добре...
 
От: Купувам статии 2,50лв

хахаха, това ми хареса :)
Просто не обичам да спазвам морала и закона.
 

Горе