Купувам фейсбук страница или профил

g0g0

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Купувам фейсбук страница на обща тематика (страници от рода на "ако не харесаш ще пукнеш" не ми трябват! Също така и дупета, цици и п**ета )
Интересувам се и от профили.
По-малко от 10 000 фена/5000 приятеля не ме интересуват!
Страници/профили на български!
 
От: Купувам фейсбук страница или профил

Аз имам един женски профил с 5к приятели и 1к последователи , приятелите са 90% българи а за последователите мога да ти кажа че половината са американци, на пост прави по 100-200 лайк зависи от времето, кажи колко пари можеш да дадеш да ти го пратя на ЛС да го погледнеш
 
От: Купувам фейсбук страница или профил

Продавам фейсбук страница на политическа тема. В момента има 8336 реални потребители, които са харесали по собствено желание. Името на групата е на обща тематика.
 
От: Купувам фейсбук страница или профил

Ами аз докладвах, но изтриха моите и твоето мнения, а нейните глупости оставиха...
 
От: Купувам фейсбук страница или профил

Пфффф?? И какво за триене имаше в моето мнение?? Обясних и , че си стар потребител с висок рейтинг и трейдър и е нагло да казва, че си измамник и то без да се обоснове! И затова и лепвам червената репа! Защо е изтрито това ми мнение, админи??
 
  • Like
Реакции: g0g0
От: Купувам фейсбук страница или профил

Аз така и не разбрах какво точно търсиш?ако някой знае може ли да ме осведоми какви са цените на страница и профил според феновете ?
 
От: Купувам фейсбук страница или профил

Който е разбрал се е свързал с мен! По-кратко, точно и ясно няма как да го напиша!
Относно цените - има не една обява в пазара, прегледайте ги и ще ви стане ясно! Как пък само червени реват в темата, а сериозните се свързват на ЛС и дават линк с цена и информация.

baydan и аз се чудя, и ще ми е интересно да кажат доводите си.
 
От: Купувам фейсбук страница или профил

Мисля че не ме разбра , аз не продавам нищо а просто питам какви са цените?Пик прегледах темата и това което са ти предложили и така и не разбрах какво точно търсиш.
Няма смисъл да се правиш на тежък.Ако знаех нямаше да питам
 
От: Купувам фейсбук страница или профил

Нормалните цени са 10 лв. на 1000 харесвания/приятели
 
От: Купувам фейсбук страница или профил

Благодаря много.Просто ми е интересно какви са цените.Явно някои хора има с какво да си убиват времето :)
 
От: Купувам фейсбук страница или профил

Аз така и не разбрах какво точно търсиш?ако някой знае може ли да ме осведоми какви са цените на страница и профил според феновете ?

Човека пита и за ПРОФИЛИТЕ. И аз искам да знам. по 5 лв. ли са ?:cry::D
 
От: Купувам фейсбук страница или профил

Аз комплимент и правя, тя си мисли че я обиждам :lol:

ПП: Сега се сетих, ако искаш да светнеш зелено, мога да ти дам съвет какво да направиш!?
 
От: Купувам фейсбук страница или профил

Хора моля ви не се караите.Замислете се преди да напишете нещо обидно за някой.Гледайте от позитивната страна на нещата и приемаите всичко с усмивка така е по сладък живота.Сега за 5 лева да се избием ли? :roll:
 
От: Купувам фейсбук страница или профил

Кажи моля, колко колко е минималната цена, за профил, с 5000 приятеля, че ще купя два, от един авер, та да знам, дали да ти ги препродам ??
 
От: Купувам фейсбук страница или профил

Хора моля ви не се караите.Замислете се преди да напишете нещо обидно за някой.Гледайте от позитивната страна на нещата и приемаите всичко с усмивка така е по сладък живота.Сега за 5 лева да се избием ли? :roll:

Евала ! Ще ми пратиш ли покана за приятелство, че аз не знам как става ?
 
От: Купувам фейсбук страница или профил

Един от сайта ми каза, че господина дава по няма пари за профили, а само се правел на интересен :shock:
 

Горе