Купувам фейсбук харесвания

Zdravko.Kapanov

Active Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Здравейте,

Търся човек който да ми добави 3000-5000 харесвания на една фейсбук страница. Трябват ми до края на тази седмица.

Плащам с: Epay.bg
 
От: Купувам фейсбук харесвания

И, без да питам дали смея - щото явно е така, какво ще се случи с дългосрочната ти онлайн маркетингова стратегия след като ти се изсипят между 3 и пет хиляди "харесвания", много от които след това ще отлеят, ако не са ботове ? И ще са в кратък интервал, и после какво ? Ще наливаш пак ? Няма да наливаш пак ? Ще цъфнеш и вържеш ?
Ще станеш световноизвестния бранд ?

Вие наистина ли действате като стадо кокошки, които виждат, че тълпата се е втурнала нанякъде да кълве без никаква собствена визия и мисъл стратегическо-тактическа епическа ?!?
 
От: Купувам фейсбук харесвания

Ще станеш световноизвестния бранд ?
Недей се вкарва във филма, аз знам какво правя и знам какво искам и защо го искам ! Какво ми даваш тъпи съвети без да съм питал...

Между другото темата може да се изтрие намерих човек.
 
От: Купувам фейсбук харесвания

Аз също се интересувам от хора които могат да ми осигурят фейсбук харесвания на профили от Германия,Англия, Италия, Франция, Швеция, Дания, Норвегия, Холандия, Австрия и Гърция. Ако някой може да ми предложи ще очаквам да ми пише на мейл ivanovi20014@abv/bg
 
От: Купувам фейсбук харесвания

колко стотинки даваш на фен за такава страница.
 
От: Купувам фейсбук харесвания

И, без да питам дали смея - щото явно е така, какво ще се случи с дългосрочната ти онлайн маркетингова стратегия след като ти се изсипят между 3 и пет хиляди "харесвания", много от които след това ще отлеят, ако не са ботове ? И ще са в кратък интервал, и после какво ? Ще наливаш пак ? Няма да наливаш пак ? Ще цъфнеш и вържеш ?
Ще станеш световноизвестния бранд ?

Вие наистина ли действате като стадо кокошки, които виждат, че тълпата се е втурнала нанякъде да кълве без никаква собствена визия и мисъл стратегическо-тактическа епическа ?!?

Ама остави ги да се блъскат де, що да им пречиш.
 
От: Купувам фейсбук харесвания

Колко стотинки търсиш за добавяне на всеки фен от теб
 
От: Купувам фейсбук харесвания

И аз купувам фейсбук харесвания/гласове за една игра във фейсбук ! Някой може ли да помогне ?
 
От: Купувам фейсбук харесвания

И аз купувам фейсбук харесвания/гласове за една игра във фейсбук ! Някой може ли да помогне ?

Не виждаш ли, че темата е стара, пък и на всичкото отгоре спамиш върху нея ?!
 

Горе