Купувам Adult сайт

danko6

Well-Known Member
Рейтинг - 95.5%
21   1   0
Интересувам се от всякакви сайтове свързани със видео, снимки, истории и каквото се сетите в тази ниша. Не смятам да взимам всяко предложение, а само това което ми допадне, затова ми пращайте оферти задължително с трафика, приходите, линк към сайта и цената която му търсите.

Поздрави
 
От: Купувам Adult сайт

OFF

и аз имам интерес!

Уеб, това не ти е пърият такъв пост - някой да предлага или да търси нещо и ти да пишеш в темата от същата позиция като на автора. Дали е етично и колегиално - как мислиш? Търсиш или предлагаш нещо - пускаш тема.
 
От: От: Купувам Adult сайт

OFF



Уеб, това не ти е пърият такъв пост - някой да предлага или да търси нещо и ти да пишеш в темата от същата позиция като на автора. Дали е етично и колегиално - как мислиш? Търсиш или предлагаш нещо - пускаш тема.

Ти от кога ми стана шев ве? Единствено автора на темата има право и може да има проблем с поста ми останалите ТИХИ! Престанете да се чудите къде да се заяждате и с кого!
ТО като гледам от пускане на нови теми форума му еба*те майката няма 1 читава тема само едно и също навсякъде мисля, че няма нищо лошо в това, което съм направил.
Айде със здраве нямам излишно време да раздавам безплатно вниманието си!
 
От: Купувам Adult сайт

Продължавам да търся проявявам сериозен интерес към сайтове с адълт истории или wordpress базиран сайт с видео който да зарежда съдържание автоматично тоест да е автоматизиран. Сайт с истории е на преден план, видео сайт трябва да е много напълнен за да ми хареса :D
 
Последно редактирано:

Горе