Купувам affilate акаунти в bet 365!

vladidonkov

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Здравейте,

както става ясно от заглавието купувам affilate акаунти в bet 365(може и със съществуващ сайт). Държа да имат доказуема печалба. Приемам всякакви предложения!

За контакти тук или на [email protected].

Благодаря предварително!
 
От: Купувам affilate акаунти в bet 365!

Имам един от 2-3 години и не съм го ползвал скоро, какви пари даваш ?
 
От: Купувам affilate акаунти в bet 365!

и аз имам акаунт от няколко години, който не съм го ползвал.
 
От: Купувам affilate акаунти в bet 365!

Извинявам се че пиша в темата, но ме интересува как стои въпроса за лиценза на БЕТ365 за България - партниорска програма за БГ сайт.
 
От: Купувам affilate акаунти в bet 365!

Извинявам се че пиша в темата, но ме интересува как стои въпроса за лиценза на БЕТ365 за България - партниорска програма за БГ сайт.

Как стой ? Не можеш да рекламираш за България, това е. Можеш да си партньор от България и да рекламираш за англоезична общност или там където не излишно забранено - Турция например.
 
От: Купувам affilate акаунти в bet 365!

добре де, как ги купуваш тез акаунти като според правилата им, ако в разстоянието на 3 месеца акаунта не е пратил регистрации, те имат правото да го изтрият, т.е. могат да те бастисат яко, иначе ето то един http://www.gpwa.org/forum/selling-active-bet365-affiliate-account-221277.html
 
От: Купувам affilate акаунти в bet 365!

Имам акаунт с доказани пари за последните 4 години.. сумата която искам е 5 цифрена.. Ако можеш да си го позволиш пиши ми ЛС
 
От: Купувам affilate акаунти в bet 365!

Тези 3 месеца важат за първите 5 регистрации, или иначе казано за 3 месеца, трябва да направиш 5 регистрации!
 

Горе