Купувам: Купувам VIP номера

onegeorgiev

Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Здравейте! Купувам VIP номера от сорта на:

0881 111 111
0882 222 222
0883 333 333
0884 444 444
0885 555 555
0886 666 666
0887 777 777
0889 999 999

Най-вече ме интересуват тези номера:

0877 777 777
0899 999 999

Ако някой случайно може да ме уреди с такъв номер - цената няма значение! :wink:
 
От: Купувам VIP номера

Ти имаш ли идея,че притежателите на тези номера не вдигат на всеки и на дали са стигнали до там,че да ги продават. А да те питам имаш ли идея колко струва този номер в мобилните оператори?
 
От: Купувам VIP номера

Ти имаш ли идея,че притежателите на тези номера не вдигат на всеки и на дали са стигнали до там,че да ги продават. А да те питам имаш ли идея колко струва този номер в мобилните оператори?

Нямам идея, но не ми пречи да се заинтересувам малко.
 
От: Купувам VIP номера

мтел за златен и платинен номер искат най-много. Пробвай с другите оператори. Искат доста по малко. Звъниш им и те ти предлагат някоко номера да си избереш :) А що се отнася до тези по горе които си написал - желая ти успех :)
 
Това ми звучи като голяма набутвация, да имаш такъв номер. Представяте ли си, колко идиоти ще ви звънят ей така, за кеф.
Не знам кой и защо си ги е купил тия номера.
Нещо ако е номер за поръчка на таксита, мога да разбера. Ама тогава пък ще вдитат, а колегата казва, че не вдигали.
 
От: Re: Купувам VIP номера

Това ми звучи като голяма набутвация, да имаш такъв номер. Представяте ли си, колко идиоти ще ви звънят ей така, за кеф.
Не знам кой и защо си ги е купил тия номера.
Нещо ако е номер за поръчка на таксита, мога да разбера. Ама тогава пък ще вдитат, а колегата казва, че не вдигали.

0888/888-888 беше златен номер. Уви собственниците му починаха - един от рак, а картофопроизводителя го простреляха във Холандия. Последния му притежател също беше прострелян. Повече информация тук.

Обаче както виждате "случайни" хора не са имали такива номера. Едва ли собственниците им са ги пазарили по форуми...
 
От: От: Re: Купувам VIP номера

0888/888-888 беше златен номер. Уви собственниците му починаха

Само под секрет да ти кажа, че споменатите хора никога не са били собственици на въпросния номер.
 
От: Купувам VIP номера

Подобни на изброените горе едва ли ще намериш, но ТУК има избор .. :)
При всички случаи най-добрият вариант е да си купиш от оператор, за да избегнеш много глупави обаждания...
 
От: Купувам VIP номера

Операторите продават до 10 000 лева макс номера. В момента мисля че платинените всичките са заети и има само златни няколко. Лично аз искам от години да си закупя златен номер, но всичките са били на бивши бандити и престъпници и не можеш да очакваш нищо хубаво. До скоро ползвах един златен номер на 0700, който се оказа че е бил на една супер задлъжняла фирма и незнайно как дълговете и се прихвърлиха върху мен, освен това получавах съмнителни обаждания и други ... абе не си е работа имайте го предвид, що "газари" има дето могат да извадят по 3000 лева за златен номер и щом стоят свободни и постоянно се променят си правете сметка.
 
От: Купувам VIP номера

Мобилните оператори вече не продават златни номера, не им гледайте тарифите. Това беше гъзария преди 2010-а година, вече никой не се занимава с това. Отиваш в Теленор, вадят ти B-connect пакетите и си избираш хубав номер, но имай предвид, че най-вероятно е бил собственост на някой "бизнесмен" и ще те скъсат от обаждания :wink:
 
От: Купувам VIP номера

Автора дали се ебава с нас?!?
Тия номера е ясно че няма как да ги купи във форум. А пък ако не си е направил леко проучване, дори замисляне за това при какви хора са тези номера.. говори не добре за него!

Петъчна тема захваната в неделя :)
 
От: Купувам VIP номера

Ако някой случайно може да ме уреди с такъв номер - цената няма значение!
Не търси оферти тук а човек който евентуално може да уреди нещо.
Автора дали се ебава с нас?!?
Тия номера е ясно че няма как да ги купи във форум. А пък ако не си е направил леко проучване, дори замисляне за това при какви хора са тези номера.. говори не добре за него!

Петъчна тема захваната в неделя :)
 

Горе