Купуване на домейн чрез СМС/И?

cecipenev

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Простичък е въпроса ми. Дали мога да закупя домейн чрез Смс/и. Тъй като е събота и банката няма да ми вкара електронното плащане до понеделник, а ми трябва едно домейнче, за това питам.
 
От: Купуване на домейн чрез СМС/И?

ти случайно знаеш ли, че по-малко от 50% от парите идват при издателя?
сметни сам колко смс трябва да пратиш ...
 
От: Купуване на домейн чрез СМС/И?

Щом питам, значи съм наясно, netsurfer
 
От: Купуване на домейн чрез СМС/И?

Мислиш ли, че не съм гледал гугъл? Или трябва да ти благодаря за нещо, което фактически няма резултат? Какво като има 438943 запитвания като моите, но нито едно решение?

Благодаря, че поспами, в това си добър - явно.
 
От: Купуване на домейн чрез СМС/И?

През PayPal към годеди ще стане.
Иначе за СМС-ите е идейно, ама ще е някякъв 25-30 левов, не ФърФи :(
 
От: Купуване на домейн чрез СМС/И?

Попринцип може да се говори с по-големите фирми за СМС услуги да направят услуга, която има стойност по-голяма от сегашните, за да може спокойно да се пазаруват такива неща, като домейни и хостинги. Пращаш смс, получаваш код с който се регистрираш в регистора, който си избрал.
 
От: Купуване на домейн чрез СМС/И?

Попринцип може да се говори с по-големите фирми за СМС услуги да направят услуга, която има стойност по-голяма от сегашните, за да може спокойно да се пазаруват такива неща, като домейни и хостинги. Пращаш смс, получаваш код с който се регистрираш в регистора, който си избрал.

И да си голяма фирма мобилният оператор като си иска даден процент от тоя смс, няма как услугата да бъде достъпна на нормална цена. Отделно, че мобилните оператори не предлагат смс-и на стойност примерно 20 лв., за да пращаш смс и да получаваш код за дадена услуга ( тоест с по 1 смс няма как да стане )
 
От: Купуване на домейн чрез СМС/И?

Мислиш ли, че не съм гледал гугъл? Или трябва да ти благодаря за нещо, което фактически няма резултат? Какво като има 438943 запитвания като моите, но нито едно решение?

Благодаря, че поспами, в това си добър - явно.
незнам какво си гледал, но този сайт предлага точно това, макар, да не се отваря нещо ...
 
От: Купуване на домейн чрез СМС/И?

Цеци, можеш да си изкараш някаква Visa - дебитна и да ползваш регистратори извън бг.
 
От: Купуване на домейн чрез СМС/И?

Нещо бъркаш, не може да си изкара карта за събота или неделя...
Човека е написал, че му трябва сега домейна, а не другата седмица.

Цеци, можеш да си изкараш някаква Visa - дебитна и да ползваш регистратори извън бг.
 
От: Купуване на домейн чрез СМС/И?

можеше да помоли някой от форума да му пусне някой долар в paypal ... ама нека си търси решения с смс ...
 
От: Купуване на домейн чрез СМС/И?

netsurfer, нямам проблем с доларите в пейпал попринцип, щом съм питал, значи само това ме устройва. Не съм просяк, за да искам долари в пейпал. Колкото до Виза Електрона, чакам си я вече 20 дена от обб.
 
От: Купуване на домейн чрез СМС/И?

Аз предлагам чрез смс-и.Но само за .info

1 смс от 4.80 за една година
3 смс-са от 4.80 за две години
5-смс-а от 4.89 за 3 години
12 смс-са от 4.80 за 5 години
 
От: Купуване на домейн чрез СМС/И?

Колкото до Виза Електрона, чакам си я вече 20 дена от обб.

По принцип картата излиза най-късно до 2 седмици. Незнам ,но моята дойде за седмица и 3 дена от банка дск.
 
От: Купуване на домейн чрез СМС/И?

Здравейте,

Ние от Shell-BG.COM/Strahotni.com пуснахме услуга, която предлага регистриране на .info домейн чрез едно единствено текстово съобщение (SMS) със добавена стойност - 4.80 лв. с ДДС. Като наш клиент, можете да получите панел за администрация на домейна, или да оставите ние да администрираме записите, ако смятате че нямате достатъчно опит в сферата на DNS записите.

Услугата можете да намерите на следните адреси:

Поръчка на домейн чрез SMS - shell-bg.com/%D0%B4%D0%BE%D0%BC%D0%B5%D0%B9%D0%BD-sms

както и директно тук:

Поръчка на домейн чрез SMS - domains.strahotni.com

Предлагаме поддръжка чрез Skype, E-mail, ICQ, както и по телефона. Данни за връзка с нас можете да намерите в сайта ни и да ни зададете въпроси, ако сте заинтересовани от услугите ни.

Пожелаваме Ви успех от името на екипа на Shell-BG и Strahotni.com!
 

Горе