Къде да продадем новина?

Kortes

Active Member
Накратко, един приятел реши преди време да плати последната вноска от доста солидния си кредит с жълти стотинки, на мен ми допадна идеята и заедно почти събрахме сумата (към 1000 лв) та мисля че за някоя медия може да породи интерес над 160 кг в жълти стотинки.
Целта не е да злепоставим банката или нещо друго, правим го за шоуто но искахме някоя медия да го отрази, а ако вземем от тях процента който ще вземе банката за да приеме стотинките - още по добре.

Някакви идеи?
 
От: Къде да продадем новина?

Пропуснах да спомена че е по добре да е печатно издание, може да ползвам някой местен вестник но доколкото съм запознат не обичат да плащат, особено за такъв тип новини.
 
Давай в някой ежедневник. И защо ти е медия в епохата на социалните сайтове, според мен е пълна загуба на време и ресурси да се свързвате с медия, била тя и някой канален вестник. YouTube + Facebook и това е. Тръгне ли вълната и представено ли е добре, те медиите сами ще си я отразят. И без това само ка някакви такивя калвър - на някой да му е кофти. ;)
 
От: Къде да продадем новина?

По-скоро вие трябва да платите на някоя медия да ви отрази за нещо толкова изтъркано
 
От: Къде да продадем новина?

един приятел реши преди време да плати последната вноска от доста солидния си кредит с жълти стотинки

Що за малоумие лишено от всякакъв смисъл?!?
 
От: Къде да продадем новина?

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=35803

Наричаш и Самсунг малоумни?

Има хора скачат с бънжди, други се татуират, трети се дупят на други мъже знаейки че няма да забременеят - въпрос на избор.

Който не е изплащал голям кредит не знае за какво иде реч!
 
От: Къде да продадем новина?

Никой не те е карал на сила да вземаш кредит. И забрави някой да ти плати, радвай се ако изобщо отразят случая.
 
От: Къде да продадем новина?

Който не е изплащал голям кредит не знае за какво иде реч!

ти голям мъченик се изкара :lol: още малко ще искаш орден Стара планина от президента :lol:
как ги измисляте тези простотии... просто ума ми не го побира :oops:

п.п. колко кредитни медала имаш?

...не, не... ти си този в дясно :D
When+i+veteran+game+meets+a+noob+if+you+change_d39fe5_4616609.jpg
 
Последно редактирано:
От: Къде да продадем новина?

Разбирам да бяхте направили нещо оригинално, че да ви отразят в медиите. А вие чак и заплащане очаквате :)
Това със жълтите стотинки е правено много пъти, поне съм гледал няколко пъти по новините през години за такива изцепки. И в случая единствено тормозите служителите ниско ниво на въпросната банка, на шефовете им дреме за вас, нали са ви оскубали с високи лихви и сте си платили до последната стотинка :)
 
От: Къде да продадем новина?

Първо - кредита не беше мой. Второ - много добър приятел ме помоли да ми помогна понеже решил да направи нещо, не е нужно да го одобрявам или смятам за нещо значимо за да се включа.
Само 2 мнения имаше в темата които бяха от полза, другите...

@nortrant ако ще се оприличаваме на нещо или някого може да ползваш ето това за аватар, ще ти отива ;)
images
 
От: Къде да продадем новина?

Бизнес какво може да направи, от 2008 до сега се изплащаше. Гадно е когато почнеш да изплащаш кредит и вноската ти се покачва всеки месец - плаваща лихва мисля се нарича.

Реших да се отрази в местен вестник, няма нужда да се раздува и без това е изтъркано както викате.
Номера всъщност беше да намерим вестник който да отрази правилно новината за да излезе все пак някаква поука, пък и ако ни платят 50 лева с които да се платят 5% които банката ще вземе заради стотинките още по добре.
 
От: Къде да продадем новина?

Срещу какво протестира? така и не разбрах....
 
От: Къде да продадем новина?

Срещу държавата която не помага на бизнеса по скоро го цеди!
Срещу банките с техните - единствено покачващи се лихви!
Срещу несигурното Утре когато бизнеса ти може да тръгне надолу, понеже няма да имаш клиенти защото всички се изнасят нанякъде.
Срещу висококомпететните съфорумници които коментират а не четат първия пост на темата където ясно и четливо съм написал "Целта не е да злепоставим банката или нещо друго, правим го за шоуто"
 
Re: От: Къде да продадем новина?

Срещу какво протестира? така и не разбрах....

Има срещу какво, но кредира си е решение на човека взел го, не е някако задължително нещо като осигурвките или някакви подобни глупости на държавата.

@Kortes, направете си го както искате вие и го шернете в мрежата, не ангажирайте някакви медии и прочие. То ако е вайръл, ще стане популярно. :) Няма начин иначе.
 
От: Къде да продадем новина?

leonesss, ти ли си? :D

double-facepalm-o.gif


Срещу държавата която не помага на бизнеса по скоро го цеди!
Срещу банките с техните - единствено покачващи се лихви!
Срещу несигурното Утре когато бизнеса ти може да тръгне надолу, понеже няма да имаш клиенти защото всички се изнасят нанякъде.
Срещу висококомпететните съфорумници които коментират а не четат първия пост на темата където ясно и четливо съм написал "Целта не е да злепоставим банката или нещо друго, правим го за шоуто"
 
От: Къде да продадем новина?

значи едни обират банка, изнасилват жена, подпалват кола, крадат домати
случайно съм там и заснемам.Според вас това новина ли е и могат ли да ми заплатят видеото?

от всичко требе се прави кинти!
 
От: Къде да продадем новина?

Разбира се че е новина и може да го продадеш стига да намериш купувач. Друг е въпроса че кадрите не трябва да съдържат сцени забранени от закона, вярвам че между колегите има по запознати и могат да посочат по алинеи какво гласи закона в такива случаи.
 
От: Къде да продадем новина?

На колко години си?
 

Горе