Лепило за 151,800.00 Паунда и безплатна доставка

Ще се изненадаш колко запалени фенове има и за какви щуротии се плащат луди пари.
Така като гледам търга се провежда съвсем в рамките на нормалното. Явно има прекалено много откачалници с дебели портфейли :)
 
От: Лепило за 151,800.00 Паунда и безплатна доставка

Това гледах и аз. Няма прекалено резки скокове, няма повтарящи се потребители, повечето имат и завиден рейтинг. Да взема и аз да отскоча за малко лепило...
 
От: Re: Лепило за 151,800.00 Паунда и безплатна доставка

Ще се изненадаш колко запалени фенове има и за какви щуротии се плащат луди пари.
Така като гледам търга се провежда съвсем в рамките на нормалното. Явно има прекалено много откачалници с дебели портфейли :)

Абе дебели, дебели... колко да са дебели?

o5ylaa.png


Явно не са сигурни, че искат да дадат толкова пари за парче лепило дето ПРИЛИЧА на нещо като Homer Simpson :)

Поздраи,
Борисов
 
Re: От: Re: Лепило за 151,800.00 Паунда и безплатна доставка

Абе дебели, дебели... колко да са дебели?

Явно не са сигурни, че искат да дадат толкова пари за парче лепило дето ПРИЛИЧА на нещо като Homer Simpson :)

Поздраи,
Борисов

Е, напълно нормално е някой да се откаже, но на фона на останалите 83 бида от 31 човека си е напълно нормално :D
Аз лично, никога не бих дал подобни пари за каквато и да е фенска джунджурия, но има и друг тип хора, явно :)
 
От: Лепило за 151,800.00 Паунда и безплатна доставка

Утре почвам да цвъкам лепило навсякаде...
 

Горе