Лесен начин за изкарване на пари.

Здравейте, търся някакъв начин да изкарам малко пари около 50 лева. Имам доста свободно време, но нямам никакви кой-знае какви възможности. Трябва ми еднократна работа, без да се влага в нея. Работил съм с Photoshop, Illustrator и Sony Vegas, но нищо по - професионално.
 
Имам доста свободно време, но нямам никакви кой-знае какви възможности.

Ами иди някъде за един надник, не знам от кой град си но няма начин да няма борси за строителни материали , плодове и зеленчуци или там квото се сетиш, няма да ти откажат хамали се търсят редовно.
 
Забавен си. Можеше просто да кажеш "не", без да се правиш на интересен и да се заяждаш. ;)

От написаното ако съм разбрал правилно не разбираш почти от нищо, искаш да изкараш едни бързи 50 лв а аз ти давам съвет как най бързо може да стане а ти ми викаш, че се правя на интересен ?
 
Забавен си. Можеше просто да кажеш "не", без да се правиш на интересен и да се заяждаш. ;)
Предлагам ти да не пускаш подобни теми, защото едни ще те изядат с дрехите, други ще се опитат да ти помогнат, но форум без караници не минава. :)
Пиши ми на ЛС, ще ти кажа как с не особени умения ще можеш да изкараш тази сума. :)
 
От написаното ако съм разбрал правилно не разбираш почти от нищо, искаш да изкараш едни бързи 50 лв а аз ти давам съвет как най бързо може да стане а ти ми викаш, че се правя на интересен ?

Прочети името на раздела и ми обясни как да не го приемам като заяждане?
 
Здравейте, търся някакъв начин да изкарам малко пари около 50 лева. Имам доста свободно време, но нямам никакви кой-знае какви възможности. Трябва ми еднократна работа, без да се влага в нея. Работил съм с Photoshop, Illustrator и Sony Vegas, но нищо по - професионално.
Няма лесен начин, но определено има начин. Кажи какво те влече и ако решиш може да пофрилансваш. За момента, ако смяташ, че още не може да си продадеш уменията, прочети, натрупай портфолио (дори направи някои неща фри) и след това си почни. ;) След като набереш смелост...може спокойно да стартираш нещо свое...малко сайтче, в което да си има своя модел за монетеризация - чрез него да продаваш услуги / продукти, да продаваш реклама и т.н. Има много опции.
 
Както и да е. Вече ги имам.
Има шанс, нали? ;) Просто наистина не се изкарват лесно пари, трябва труд или знания. Обаче тук и сега удряш сляпото, трябва да имаме всеки ден известна сума, тогава вече ще сме по-спокойни.
 
От написаното ако съм разбрал правилно не разбираш почти от нищо, искаш да изкараш едни бързи 50 лв а аз ти давам съвет как най бързо може да стане а ти ми викаш, че се правя на интересен ?

Явно автора е поредния тарикат, който нищо не може да прави, иска да работи работа, която не разбира, и да му платят пари, които не заслужава. Те такива хора и за хамали не стават, че и там се искат знания и умения. tipto - на такива хора не си струва да помагаш, сам виждаш, каквото и да кажеш, все недоволни.
 
много много не ми дреме за такива като вас
Преди седмица бе в поза партер. Явно си я оползотворил и се надявам да е било за повече от 50 кинта.
 
Питах като нормален човек, а вие ми се нахвърляте. Повече няма какво да се коментира.
 
Здравейте, търся някакъв начин да изкарам малко пари около 50 лева. Имам доста свободно време, но нямам никакви кой-знае какви възможности.
Лесен начин за изкарване на пари.
Това са твоите думи, нали?
Ако търсеше пари като графичен работник с ФШ, темата не трябваше да има такъв вид.

Проблема на много хора като теб е, че не сте запознати с корените си - поговорки, пословици, приказки и гатанки.
Фолклора е философията на човешкия опит. И дава много. Стига да поискаш.
Конкретно по темата:
Каквото повикало, такова се обадило.
Да я превеждам ли?
 

Горе