Лесни за разбиране техники

От: Лесни за разбиране техники

ей льольо от тази картинка не се вижда нищо. и само да те светна че има различни модели за разбработка на софтуер така че не можеш с една картинка да обхванеш всичко, защото са различни видове. прочети например за agile и за scrum. И TTD.
 
От: Лесни за разбиране техники

Ако си мислиш, че това се чете жестоко грешиш.
 
От: Лесни за разбиране техники

:|
Направи по-добра и имаш 20лв. на момента. Когато си готов сподели твоята диаграма и IBAN, където да ти преведа парите. До тогава можеш да следиш ФБ страницата и сайта на Маути, където описвам кое какво е, къде и как се ползва.

След като ги разбираш нещата можеш да изкараш пари. Виж как в описанието на снимката, която преди малко споделих тук.
 
От: Лесни за разбиране техники

Направи по-добра и имаш 20лв. на момента. Когато си готов сподели твоята диаграма и IBAN, където да ти преведа парите. До тогава можеш да следиш ФБ страницата и сайта на Маути, където описвам кое какво е, къде и как се ползва.

След като ги разбираш нещата можеш да изкараш пари. Виж как в описанието на снимката, която преди малко споделих тук.

хаха, това се учи с години, тези 20 кинта може да си ги завреш сещаш се къде :), имаш да четеш още, иначе лудостта ти е забавна. едва ли ще следя нещо.
 
От: Лесни за разбиране техники

хаха, това се учи с години
Така е!

тези 20 кинта
За някой 20лв. са пари.

Въпреки това съм на мнение, че това дори не е необходимо да се учи толкова дълго. Убедих се, че правилно поднесената информация се усвоява на момента.

Знаеш ли @ bobbydigital ?! Най-добре се настани във фотьойлчето до останалите, които преди години имаха подобно отношение към лудостта ми :)
Тази тема е за сериозните, които искат да научат нещо по сравнително лесен начин.

Между другото предлагам платен стаж за програмисти.
НЕ Е НУЖЕН ДОСЕГАШЕН ОПИТ. Само желание за развитие.

ПП

Сори за резолюцията на диаграмата! Така я експортира програмата ( Grapholite for Android ), с която ги чертая.
 
От: Лесни за разбиране техники

dev_process.gif
 
От: Лесни за разбиране техники

Прати ли 20-те лева на RealMoney?!
 
От: Лесни за разбиране техники

Прати ли 20-те лева на RealMoney?!
Не!

Условията са ясни: Споделяш в коментар към снимката какво и къде да се подпъхне. За всеки нов елемент RealMoney ( както и всеки друг ) ще получава по 2лв. Ако иска нека да опише целия процес, като по този начин ще спечели поне 80-100лв ако има средно ниво на знания.



Също така се изисква да дойде до офиса или да ми прати IBAN.

Иначе картинката е взета наготово от нета, и за труда му бих го почерпил една бира, като се срещнем, но условията са ясни, и са за всички.
 
От: Лесни за разбиране техники

Учи SCRUM :)

Аз реално за времето което ще си загубя да ти обяснявам елемент по елемент за по 2лв. мога да изкарам 100-пъти повече, буквално! :D

Not worth the effort.
 
От: Лесни за разбиране техники

Не знам за тези техники лесни ли са, трудни ли са, но като надникнах в сайт от телефона главата ме заболя от този текст с ярко син цвят! Ще ти ослепеят потребителите. Иначе успех ти желая с начинанието :)
 
От: Лесни за разбиране техники

хаха, това се учи с години, тези 20 кинта може да си ги завреш сещаш се къде :), имаш да четеш още, иначе лудостта ти е забавна. едва ли ще следя нещо.
Човекът ти дава 20 лв., а ти?! После защо младите нямали работа... :lol:
 

Горе