Лесни пари от руски сайт?!

Lony

Member
Здравейте!

Случайно попаднах на този сайт, търсейки допълнителни доходи в малкото ми свободно време, което имам. Сайта е руски, за реклами, като новото е, че не се гледат рекламите, а се преписва 4 цифрен код и рекламите се сменят. На всеки код се печелят 5 рубли. Става много бързо и лесно. За да ти преведат сумата трябва да натрупаш 7000 рубли, което се прави за около 3 - 4 часа. Това са приблизително около 200лв.

Звучи много добре и много привлекателно. Това което не беше написано в обявата, от която аз разбрах за него, че освен 7000 рубли, за да изтеглиш парите трябва да имаш и 40 реферала. Това естественно го пише, след като направиш опит да изтеглиш парите :)

Никога не съм се занимавала с такива сайтове, и не мога да разбера, сега това измама ли е, или какво?
Не ми се смейте... Идвам да ви питам, като по опитни и разбиращи :)

Това е линка: http://yoia.sbfon.press/769941323315/
 
Спрете да се занимавате с глупости.. как ще е вярно, ако е вярно хората що се бъгтят за 300 лв по цял месец, ами не пишат кодове?
 
Това 100% е измама. Дори и да натрупаш 40 реферала, то след като отново опиташ да теглиш ще получиш друго условие, като например всеки от рефералите ти да е заработил от кликания в сайта им 7000 рубли.
 
Приятел е използвал сайта и е скам. След като стигна 40 реферала му иска още толкова за да преведат парите.
 
Губиш си времето, губиш и на хората който се закачат...това е нещо което не го удобравям!
 
7000 рубли, което се прави за около 3 - 4 часа.
Такива пари за такова време може да се изкарат по много начини. Но нито един от тях не е да цъкаш по сайтове.
 
Такива пари за такова време може да се изкарат по много начини. Но нито един от тях не е да цъкаш по сайтове.
Има дори каталог на начините - нарича се Наказателен Кодекс :D
 

Горе