Леснообработваема тема за Wordpress

infoblok

Member
Здравейте!

Търся си тема, която да е, на първо място, безплатна, а на второ да е леснообработваема. С това имам предвид да има собствен модул в менюто, в който модул да има възможно най-много опции за редакция. Единствената такава тема, която знам за сега е Parabola, но дизайна на самата тема, не ми е от любимите. Не знам дали се изразявам съвсем ясно, но не знам как по друг начин да го кажа. :mrgreen:

Ще помоля, ако някой смята да пише мнение от рода на "Ако искаш такава тема - плати си" или подобните, да си го спести. След като питам за безплатна тема, очевидно е, че нямам желание или възможност да плащам за нея и в тоя ред на мисли, такива постове губят вашето, а и моето време.

Благодаря!

Kalissta

New Member
От: Леснообработваема тема за Wordpress

Здравей,
за платени знам...
А в твоя случай не е ли по-добре да си избереш безплатна тема, който ти допада като дизайн и да използвал безплатен плъгин за менюто... има доста такива ...wordpress.org/plugins/menu-in-menu/

Странникът

Well-Known Member

Ако искаш такава тема - плати си някой да ти я направи или директно си купи темата.

infoblok

Member

Е, човече, не може да си сериозен...
Ще помоля, ако някой смята да пише мнение от рода на "Ако искаш такава тема - плати си" или подобните, да си го спести. След като питам за безплатна тема, очевидно е, че нямам желание или възможност да плащам за нея и в тоя ред на мисли, такива постове губят вашето, а и моето време.

Странникът

Well-Known Member

Е, човече, не може да си сериозен...
Напротив - сериозен съм! :)

infoblok

Member

Доста некачествен трол си, ако се правиш на такъв. Отбелязал съм, че не желая такива коментари, защо е необходимо да се правиш на интересен и да ги пишеш ? Нямаш полезно мнение по темата, не коментираш. Така е редно, според мен.

Странникът

Well-Known Member

Явно търсиш нещо, което го няма безплатно или ти не можеш да го намериш, но тази функционалност ти е нужна. Остават вариантите или да купиш подобна тема или някой да ти го направи срещу заплащане.

Така, че мнението ми по темата е полезно, а това, че на теб не ти харесва си е твой проблем, не мой.

Последно редактирано:

infoblok

Member

След като има една такава тема - Parabola - със сигурност има и други. Това, че ти не знаеш коя е тази тема, не значи, че никой друг във форума няма тази информация. Хайде, моля те, дръж си мнението за себе си.
Имаш 3600 поста във форума, а човекът на теб - 7. Неговото мнение беше 3600 пъти по-полезно от твоето. Сам си прави заключенията и, моля те, спри да ми спамиш темата.

Странникът

Well-Known Member

infoblok - не ти спамя темата, напротив - помагам ти. И за да разбереш, че съм добронамерен, мога да ти препоръчам колеги от този форум, които работят качествено и не биха ти взели много за да ти помогнат.

Така, че имаш варианти за избор - да избереш нещо безплатно, което да ти свърши работа, ако не успееш да намериш безплатно решение - ще ти помогна с платен вариант.

Последно редактирано:

pepo_999

Well-Known Member

а сайт имаш ли или тепърва ще го правиш

waldes

Well-Known Member

Здравейте!

Търся си тема, която да е, на първо място, безплатна, а на второ да е леснообработваема. С това имам предвид да има собствен модул в менюто, в който модул да има възможно най-много опции за редакция. Единствената такава тема, която знам за сега е Parabola, но дизайна на самата тема, не ми е от любимите. Не знам дали се изразявам съвсем ясно, но не знам как по друг начин да го кажа. :mrgreen:

Благодаря!
Честно казано, единственото което разбрах от питанката, е че ти трябва някакво къстъм меню с много екстри или нещо от този род.
Сред безплатните няма да намериш нищо читаво, от опит ти го казвам това. Имам в акаунта на codecayon ей това меню съм купувал преди време. Ако искаш ми пиши ЛС да ти го пратя да поразцъкаш

Powweb

Member

https://li.wordpress.org/themes/cleanpress/
Бях е ползвал отдавна, доколкото си спомням безплатния вариант имаше доста екстри и информацията във футъра можеше да се променя,
можеш да пробваш също и тази:
https://bg.wordpress.org/themes/customizr/

Sky

Well-Known Member
Re: От: Леснообработваема тема за Wordpress

https://li.wordpress.org/themes/cleanpress/
Бях е ползвал отдавна, доколкото си спомням безплатния вариант имаше доста екстри и информацията във футъра можеше да се променя,
можеш да пробваш също и тази:
https://bg.wordpress.org/themes/customizr/
This theme hasn’t been updated in over 2 years. It may no longer be maintained or supported and may have compatibility issues when used with more recent versions of WordPress.
?????? ч

kirsen

Active Member

Ето ти богат избор на безплатни теми.
Би трябвало все някоя да ти свърши работа: http://justfreethemes.com/
За мен са доста добри и се получават нещата с малко допълнителни настройки.
Успех!

Горе