Ликвидация Ofertnik.bg

user30

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Става въпрос за сайта - http://ofertnik.bg/

Сайтът е пуснат началото на 2012 година с известно закъснение след бума на офертите за групово пазаруване. И никога не можа да отлепи сериозно.

За съществуването си до сега сайтът е изкарал около 2000 лв. Като повечето пари са от Грабо и са концентрирани в първите 6 месеца от пускането на сайта, когато се занимавахме активно с него.


Последната една година сайтът е на самотек и влизат по 20-30 уникални потребителя на ден. Комисионите за последните 6 месеца общо са смешните 20 лв.


Затова мисля да го ликвидирам (спирам).


Продават се на търг следните неща без начална цена.

Домейна - ofertnik.bg - регистриран в регистър.бг - прехвърлянето е малко кофти с лична карта и лично в някой офис на регистър.бг или чрез писма и пълномощни, но не съм го правил и не знам как става.

Домейните ofertnik.com и ofertnik.net - взети, за да защитят главния домейн. Регистрирани в namecheap.com. Който ги купи си отваря там акаунт и ще му ги прехвърля чрез push.


Системата не се продава. Ако някой иска да продължи да развива сайта, ще трябва да си купи собствена система. Данните мога да ги пратя - само че са с наши тракинг кодове и трябва да се сменят, щото продажбите ще продължат да се отчитат за нас. :)


Може да наддавате както за един от домейните, така и за всичките. За предпочитане е да ги вземе някой всичките. Така че ако някой има цена за всичките, отиват при него, без да се гледа цената за отделно.

Има и малка ФБ група, която върви бонус към ofertnik.bg. Ако ще развивате сайта и искате да запазите дизайна, може да го вземете без пари, просто "Save as" и готово ;)


Търгът няма начална цена и свършва 48 часа след последния бид. Ако никой не ги вземе, просто ги пускам да изтекат. Домейните изтичат на 01.11.2014.

Пак да повторя - може да наддавате за един домейн или за всичките. Просто пишете за кой домейн и цената или всичките и цената. С предимство е този който е дал цена за всичките заедно независимо, че може да има по-висока цена за единичен домейн. Просто идеята е да продължат да вървят заедно в пакет и да има защита на главния домейн.


Код за верификация че съм собственик - http://www.ofertnik.bg/marketplace.gif


Понеже ми е първата обява за продажба тук, моля за снизхождение ако съм объркал някое правило, но мисля че търгът изглежда добре и всичко е ясно.
 
От: Ликвидация Ofertnik.bg

Не съм очаквал голям интерес и съм пропуснал да дефинирам стъпка.

Моя грешка, за което се извинявам.


Да сложим стъпка от 5 лв - мисля че е добре.
 
От: Ликвидация Ofertnik.bg

Здравейте, сайтът автоматичен агрегатор ли е или ръчно се добавят офертите от другите сайтове?
 
От: Ликвидация Ofertnik.bg

Здравейте, сайтът автоматичен агрегатор ли е или ръчно се добавят офертите от другите сайтове?

100% автоматичен агрегатор - няма нищо ръчно.
 
От: Ликвидация Ofertnik.bg

Търгът е спечелен от колегата CEO.


Домейнът е почти прехвърлен. Почти щото сме от различни градове и трябва някакви декларации да се попълват и подават в офиса на регистър.бг.

Вчера щеше да завърши всичко с прехвърлянето, ама нещо са объркали от регистър.бг и след малко ще се ходи да се подпише новата оправена декларация. Иначе той си подал неговата и при него нямало грешки.

И довечера или утре вече ще има нов whois.


Колегата е точен, всичко е ОК от негова страна.
 
От: Ликвидация Ofertnik.bg

Тея от регистър.бг са (цензурирано).

Току що се обадиха, че нямало смисъл да ходим. :)

whois вече е на новия собственик, ама административния контакт останал на стария собственик и затова трябвало да се ходи. Ама са разбрали, че е тяхна грешка и ще го оправят и него без да се ходи. :)


Така че сделката е вече на 99% приключена.
 
От: Ликвидация Ofertnik.bg

user30, моля, пиши ми на лично, имам няколко въпросчета
 
От: Ликвидация Ofertnik.bg

Явно имаш твърде много поща.

Следните грешки се появиха,след като това съобщение беше изпратено
facethepro has exceeded their stored private messages quota and cannot accept further messages until they clear some space.
 
От: Ликвидация Ofertnik.bg

Моля, пробвай пак, съжалявам, но пощата ми беше препълнена наистина.
 

Горе