Линка на .swf

hatre

Active Member
С каква програма да редактирам .swf и да му сложа линк? Мъчих се с Adobe Flash Professional CS6 но ме изнерви даже не мога да презапиша .swf
 
От: Линка на .swf

С Adobe Flash би трябвало да стане. Импортваш swf в създаден нов документ, трябва да ти влезе на кадри на 1 слой. Създаваш нов слой над него, правиш правоъгълник, който да ти запълни целия документ, слагаш му линк, правиш го прозрачен и му даваш да върви през всички кадри. По спомени така съм го правил навремето, след като не открих друг начин.
 
От: Линка на .swf

Не знам дали ще може да едитва чужд swf, има програми, но мисля са платени потърси в гугъл swf editor.

Има и друг вариант както аз правя на рекламната ми мрежа, ама ще ти пиша на скайпа за него.
 
От: Линка на .swf

Е то със сигурност не може да го едитва, но може да го импортне на отделни кадри, нещо като анимиран гиф, и вече да си направи нов, прозрачен слой с линк. Това е за някаква проста анимация, ако е някой .swf с по-сложно програмиране в него, сигурно този вариант няма да стане и вече ще трябва да се ползва някоя по-специализирана програма за разбиване на .swf
 
От: Линка на .swf

Прати ми това което искаш да направиш и swf-то
 
От: Линка на .swf

Нищо не се ползва и намя сми от едитване, слага се трансперантно изображение над флаша и линка си е на него. Така ми е и в рекламната мрежа ползвам си го от години, иначе няма и как да отчитам кликове и статистики, ако не е така.
Е то със сигурност не може да го едитва, но може да го импортне на отделни кадри, нещо като анимиран гиф, и вече да си направи нов, прозрачен слой с линк. Това е за някаква проста анимация, ако е някой .swf с по-сложно програмиране в него, сигурно този вариант няма да стане и вече ще трябва да се ползва някоя по-специализирана програма за разбиване на .swf
 
От: Линка на .swf

Трябва да имаш работния файл (.fla файл), за да може да редактираш линка. Другият вариант е ако в .swf-то е заложен кликтаг и платформата където (ако) ще качваш флаша да го поддържа, т.е да позволява да си сложиш произволен URL.
 

Горе