Продава се: Линкове, банер и ФБ реклама.

Дискусията в 'Продава се' стартирана от PavelAndreev, Март 17, 2019 в 11:35 AM.

1. PavelAndreev

PavelAndreev Active Member

Рег.:
    Март 2, 2015
    Съобщения:
    276
    Харесвания:
    27
    Точки:
    28
    Привет, колеги!
    По-долу ще намерите подробно описание на услугите, които предлагам в една тема.
    Всичко се върти около проекта ми Веселата Страничка.

Отностно уебсайта
    Стартиран е ноември 2018 и от тогава насам бележи единствено и само ръст в дневните посещения. Платформата се базира на 3 прости направления - Забавни картинки, Вицове и Блог. Във всяка от тях потенциалните клиенти могат да намерят своето място (линк и/или банер).
    Посещенията на сайта към момента се движат около 1000 на ден. (Забележка: сайта не се спами по групи и форуми, а се базира само на постоянна аудитория, която е заинтересована от съдържанието)

Услугите, които предлагам:
    1. Продажба на линк в съществуващ пост (меме, виц и/или блог пост) или написване на нов специално за вас.
    2. Продажба на банер в сайдбара
    3. Фейсбук реклама

1. Продажба на линк в съществуващ пост (меме, виц и/или блог пост) или написване на нов специално за вас.
    Спрямо съдържанието, което искате да рекламирам при мен, ще преценим заедно дали имам подходящ пост в сайта или ще напиша нов за вас. След закупуването на линка, получавате и споделяне пред цялата ни фейсбук аудитория. (тази услуга влиза в цената) Линковете са за постоянно.
    Цените са:
    Линк в съществуващ пост или нов виц/меме (от мен или от вас) - 10 лева.
    Линк в секция блог (при написан от вас пост - висок % уникалност) - 15 лева.
    Линк в секция блог (при написан от мен пост) - 20 лева.
    Начин на плащане - банков превод или изипей (по изключение). 100% авансово за хора с нисък или никакъв рейтинг. За хора с висок фийдбек или такива, с които съм работил - първо свършвам услугата.

2. Продажба на банер в сайдбара
    Към момента имам 3 адсенс реклами в сайта, които за последните 30 дни са генерирали общо 157,000 импресии. Всяка една поотделно генерира около 50,000 импресии на месец.
    Предлагам публикуване на ваш банер в сайдбара. Ще бъде на мястото на социалните мрежи (отвори сайта в десктоп версия), до бутона за следващ пост.
    Цена - 20лв/месец
    Начин на плащане - банков превод или изипей (по изключение). 100% авансово за хора с нисък или никакъв рейтинг. За хора с висок фийдбек или такива, с които съм работил - първо свършвам услугата.

3. Фейсбук реклама
    Към уебсайта за момента развивам успешно и 3 фейсбук страници. Както можете да се досетите, те са на забавна тематика. Предлагам - публикуване на линкове, снимки и таг в мой пост.

За тези от вас, които не искат да разглеждат подробно статистиките, обобщавам:
    Общ седмичен рийч от трите страници: 1,36М
    Общ седмичен post engagements от трите страници: 231К
    Общо нови хора в трите страници за седмица: 1500 човека

ФБ страница 1 - 28К:

Статистики: седмица и месец
    Аудитория: 71% жени / 29% мъже
    Най-силните постове за последните 30 дни имат както следва 446к рийч, 287к и 263к

ФБ страница 2 - 20К:
    Статистики: седмица и месец
    Аудитория: 77% жени / 23% мъже
    Най-силните постове за последните 30 дни имат както следва 179к рийч, 49к и 21к

ФБ страница 3 - 33К:
    Статистика: седмица (все още нямам месечна, работи се от скоро по нея)
    Аудитория: 72% жени / 28% мъже
    Най-силните постове за последните 7 дни - 80к рийч, 15к и 10к

Цените са:
    Пробен пост - 5 лева
    Два поста на ден за 7 дни - 40 лева
    Три поста на ден за 7 дни - 60 лева
    За месечен пакет - отстъпка.

Не приемам да рекламирам всичко по 2 причини:
    1. Аудиторията ми е силно таргетирана и държа да пускам съдържание, което ще им хареса.
    2. Има неща, на които аудиторията не реагира и няма смисъл да го пускам. Дори и срещу заплащане.

За връзка - лично съобщение.

2. PavelAndreev

PavelAndreev Active Member

Рег.:
    Март 2, 2015
    Съобщения:
    276
    Харесвания:
    27
    Точки:
    28
    up

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice