Линкове в сайт за картинки

sixking

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
45   0   0
Здравейте.


Наскоро се сдобих с този сайт и мисля, че е време да изкарам някой лев.
Домейнът е стар, сайта също. Добавят се често картинки. Импресиите не падат под 300 всеки ден. Уникалните са всеки ден различни.
Повечето трафик, идва от Google.
Линковете, които се продават са на дъното на сайта. Точно след bulgarianmod.
Цени на линковете — за начало, мисля, че 4лв на месец е добре. Статистика, която мога да дам, само на ЛС, но е от няколко дни, след като сложих мое тиксо.
Начини за плащане — еконт, банков превод или изпитания epay.com.

Сайта само на лично.
 
Последно редактирано:
От: Линкове в сайт за картинки

Никой ли ?

за тея пари не очаквай скоро клиентела, от дългия ми опит с продажба на линкове цените са от 10 до 20 лева за година и то пак си зависи от сайта, нишата и т.н.
 
От: Линкове в сайт за картинки

за тея пари не очаквай скоро клиентела, от дългия ми опит с продажба на линкове цените са от 10 до 20 лева за година и то пак си зависи от сайта, нишата и т.н.

Лелееей какво говорите бре момчета? Каква е тая евтиния? Аз продавам линковете по 20-25 лв. на месец и ми се струва, че тези пари са малко, и също така предлагам суперизгодна оферта за линкове от 300 лв. на месец, а вие... направо за жълти стотинки ги продавате? Мисля, че така не се прави, нещо лошо ги научихме уебмастърите да купуват качествената стока евтино.

sixking - успех с бизнеса.
 
От: Линкове в сайт за картинки

Благодаря на странника, ама кви са тия линкове за такива пари човек?
 
От: Линкове в сайт за картинки

Криза, никой не ми се дава пари, говоря за линкове в български сайтове, за другите то е ясно че цените са високи
 
От: Линкове в сайт за картинки

Мисля, че да ти въртят линка цял месец
Проблема е че линк не се купува за един месец. Не знам как мислят другите, но според мен линк се купува за минимум 6/12 месеца
 
От: Линкове в сайт за картинки

Проблема е че линк не се купува за един месец. Не знам как мислят другите, но според мен линк се купува за минимум 6/12 месеца

Точно така. И 6 месеца по 25 лв. линк на месец = ? Но тук във форума има скъперници и идиоти, съветвам ви да не се водите по тях.
 
От: Линкове в сайт за картинки

Само си махни линка от темата че ще изяде банана от чича ти гоша
 
От: Линкове в сайт за картинки

Проблема е че линк не се купува за един месец. Не знам как мислят другите, но според мен линк се купува за минимум 6/12 месеца

Защо да не се купува! Всеки сам определя си определя срока и цената на предлаганата от него оферта. Аз например, съм ги определил за месец, и така всеки рекламодател сам си преценява, дали си заслужава да продължи да рекламира или Не в даденият сайт... Ако е доволен - продължава, ако не - спира. Точно, коректно и ясно! :)
 
От: Линкове в сайт за картинки

Само си махни линка от темата че ще изяде банана от чича ти гоша

Абе аз като го гледам, сложил и адсенс на сайта, значи трябва да очаква в най-скоро време от Адсенс да баннат или сайта му или профила му.
 
От: Линкове в сайт за картинки

Според правилата на Гугъл продаването на линкове е забранено, както и продаването и купуването на гласове по изборите, но пък никой не го спазва, затова си махни сайта и го давай само при интерес на лично
 
От: Линкове в сайт за картинки

Много просто - защото нарушаваш условията на програмата им!
 
От: Линкове в сайт за картинки

И след като стабилния диалог между колегите утихна, време е да попитам - някой не иска ли линк ?
 

Горе