Линкове

Здравейте,

Представям ви уеб директорията http://webdirectory.saitbg.com - PR - 2 (към 18.11.11)

18.12.2011 - Добавена нова възможност за публикуване на статии с dofollow линкове.

Ако имате забележки и/или предложения моля да ги споделите.

За напред трябва да има секция в която да са описани в максимално голям и актуален списък другите бг-директории/социални мреже/... . Ако има желаещ да се грижи за такъв списък(оформянето и актуализирането му) да сподели. В замяна предлагам да получи секция в която ще може да си публикува цени и контакти за обхождането му.

Който, желае може да добавя сайтове в директорията и без да се регистрира но добавения линк ще трябва да чака одобрение. Разбира се регистрираните потребители не чакат одобрение.В пълното описание е възможно да се добавят линкове в самият текст (препоръчва се да се попълват по големи и описателни текстове за по добра сила на линка).

Направени обхождания:
- Ръчен събмит във всички bg директории и социални мрежи (общо 150+ може и да има някоя изпусната).
- Автоматичен събмит в списък от eng директории(над 1100+) процента на върнати потвърждения на мейла 15% /предполагам, че около в 200 директории ще се появи събмита/
- Ръчен събмит в 29 социални мрежи на всяка една от директориите(линка към самата директория)
 
Последно редактирано:
От: Линкове

Здравей,

Първо благодарим за директорията. Аз лично имам няколко забележки:

1. Липсва ти категория Игри. Както може би всички знаем, думата "игри" е най-търсената дума в българското интернет пространство.
2. Аз лично бих преименувал категория "Хобита и Развлечения" на "Хоби и развлечение" - звучи по добре.
3. Имаш някои непреведени части - "add entry", "search"
4. Тази сива лента отдолу лично на мен не ми харесва. Или махни бялото поле под нея, или премахни самата лента. Предполагам че в темплейта който си позлвал сивата лента ти е била най-отдолу, и така би изглеждало добре.

Поздрави за ентусиазма, трябват по-качествени български директории.
 
От: От: Линкове

Здравей,

Ето и отговорите/коментарите:

1. Може за напред да добавя подкатегории в основните, като станат повече сайтовете вътре. Ако сега ги добавя няма да бъде добре за googlе (сайта да има много празни категории/тоест линкове, които нямат информация зад тях/).
2. Ако има и друг на това мнение да сподели и ще променя името.
3. Вече са преведени
4. Така си е от самият темплейт(не съм променял нищо) за сега остава така.

Благодаря за забележките.

Здравей,

Първо благодарим за директорията. Аз лично имам няколко забележки:

1. Липсва ти категория Игри. Както може би всички знаем, думата "игри" е най-търсената дума в българското интернет пространство.
2. Аз лично бих преименувал категория "Хобита и Развлечения" на "Хоби и развлечение" - звучи по добре.
3. Имаш някои непреведени части - "add entry", "search"
4. Тази сива лента отдолу лично на мен не ми харесва. Или махни бялото поле под нея, или премахни самата лента. Предполагам че в темплейта който си позлвал сивата лента ти е била най-отдолу, и така би изглеждало добре.

Поздрави за ентусиазма, трябват по-качествени български директории.
 
От: Линкове

Това е от component-а и няма как да го променя. Но според мен това оказва толкова малко влияние, че едва ли трябва да му се обръща внимание.

?sid=: - това.

В допълнение директорията е публикувана в почти всички bg директории и социални мрежи (150+).
 
От: Линкове

Направено допълнително обхождане на всяка една директория в по 29 социални мрежи(линка на директорията)

Общо 390 допълнителни линка към сайта, сочещи директно директориите.

В допълнение сайта вече има PR - 2
 
От: Линкове

Супер е добавих малко неща в сайта ти набързо нямах много време надявам се да одобриш статията мерси.
 
От: Линкове

Както се чухме, след преработка е одобрена.

Моля, който публикува статии да се постарае да бъдат уникални поне на 50%.
Пример: Просто сменете по една дума във всяко изречение и нещата са горе-долу ок.

PRанка на директорията ще нараства, понеже тегли от силата на главния домейн, за вас ще бъде добре да си публикувате статии с оригинално съдържание.
 

Горе