Предлагам: Линк билдинг в обновен сайт с 8-годишна история

psnedev

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Директория за статии с над 8-годишна история ви предлага публикуване на статии (линкът е в подписа ми).

От месец ноември 2018г. сайтът е с нов собственик, екип и дизайн.

Ако сами се регистрирате, напишете и предложите статия, отговаряща на условията ни, публикуването й (все още) е безплатно. Линковете са пожизнени :)

За други способи на реклама (статии, написани от нас, линкове в сайдбара...) и предложения за съвместна работа - моля пишете тук или изпратете лично съобщение.


Необходимо уточнение - ако някой някога по някаква причина е имал някакви проблеми със стария екип на сайта - съжаляваме, но не носим отговорност...
 
Предложението е валидно при същите условия.

Благодаря на всички, които публикуваха статии при нас :)
 
Няма промяна в условията - добрите статии са добре дошли.

Отново благодаря на всички, които ни предпочетоха :)
 
Продължаваме да поместваме качествени статии при същите условия.

Ако чрез рейтинговата ни система за статията ви са гласували поне 10 души, може да я пуснем и във ФБ страницата ни ;)
 
Много ще ни улесните, ако статиите са грамотни и качествени :)

А иначе условията са дадени в страницата "Изисквания към статиите" - оригинален текст, поне 350 думи и т.н.
 
Разгледах 2 страници от статиите, и съм меко казано потресен - една читава статия не видях, да не говорим, че и SEO статии явно не могат да пишат, мернах някаква статия с 50 стронг думи и няколко параграфа. Че на всичкото отгоре линква нещо което няма нищо общо с тайтъла на статията, нито със стронг таговете.

И разкарай тоя body background, не сме 2000-та година.
 
Разгледах 2 страници от статиите, и съм меко казано потресен - една читава статия не видях, да не говорим, че и SEO статии явно не могат да пишат...

Публикуваме статии на външни автори - разни хора, разни идеали и виждания за съдържанието им. Дано не вземат много пари на тези, които рекламират...

Относно body background - сигурно си прав, но виждам много подобни сайтове с дизайн от 90-те години...
 
Предложението продължава да е валидно при същите условия.

Услугата все още е безплатна, затова трябва да спазвате "Изискванията към статиите" , публикувани на сайта.

Имаме и фейсбук-страница. Ако статията получи поне 10 високи оценки чрез рейтинговата ни система, ще я публикуваме и там :)
 

Горе