Липсват ми онези години

От: Липсват ми онези години

Много хубава статия :clap:За съжаление нито тези години ще се върнат, нито пък страната ни ще се оправи.

Защо се повтаря два пъти?
 
От: Липсват ми онези години

И аз съм на мнение, че няма да се върнат тези години даже и по-зле ще стане. Пишлеметата от малка са изродчета и дебилчета, представям си като пораснат какви ще станат.

Тези дето се имат за големи без покритие и гледат да се направят с по-яки коли, пари и т.н. са комплексари. Колкото и на големи да се правят вътрешно си знаят, че не стават за нищо.

Жените да ме прощават ама 90% от тях са алчни уруспии. Наконтват се и тръгват на лов за пари. :mrgreen:

Изводът е че българската простотия е безгранична. :)
 
От: Липсват ми онези години

Ceci, много ме натъжи с тази статия.
И аз искам всичко да се върне обратно.
Радвам се, че си възстановил блога си и страшно ти отива да пишеш точно такива истински материали.
/ На кой нормален читател му пука за сеота-меота и интернет доходи, че всеки втори блог е за това и е пълна тъпня блогването /.
Поздравявам те и те насърчавам да продължиш.
btw Ей тука като вляза и ми става още по-носталгично, че закачих и от това време малко.
 
От: Липсват ми онези години

Мерси, брад!

Реших да го пусна, защото и мен нещо ме хвана носталгията, пък и обичам да пиша по този начин и мисля да продължавам. Ще видим колко често ще е, да се надяваме почти всеки ден. Хубавото е, че съм намислил 20 категории, за да има какво да се пише и да е по харесван от повече хора, а не само от една дадена таргет група. :)

Колкото до онези дни.. да се надяваме да се върнат, по някакъв начин поне..
 
От: Липсват ми онези години

Съветвам те да не си пишеш подробности по категориите и сайта, щото copy - paste-то яко работи в този форум.И не само тука де...
 
От: Липсват ми онези години

Нека, не се ли чувстваш по-добре като разбереш, че копират от теб, а не ти от тях? :)
 
От: Липсват ми онези години

Да, доста хубава песничка и впрочем я слушах докато пишеш статията :)
 
От: Липсват ми онези години

Без да чета темата... просто знам, че мога да кажа едно "Майната й на България!". Не е това, което е била някога, а аз не съм я познавал тогава. Аз не вярвам на миналото, а на това, което виждам сега. А това, което виждам сега е една голяма мизерия и нищо повече! Опустошителни управници и т.н.
Махам се от тук и няма за секунда да ми дожалее за България!
 
Последно редактирано:
От: Липсват ми онези години

Браво, много добра статия.
Все още съм зяпнал в захлас. Направо не знам какво да кажа освен...
Ех, години...
Ех, пари...
Ех, живот...
Ех, фалш...


Защо нямаш реклами в сайта? Дай си някой сайт с реклами да го накликам. Винаги с удоволствие кликам на реклами при такъв контент.:)
 
От: Липсват ми онези години

ThinkFast, благодаря за мнението, трогна ме.

Нямам реклами, защото фактически вчера пуснах първата статия. Чудя се каква реклама да сложа..
 
От: От: Липсват ми онези години

И на мен ми липсват откраднатите от теб 180 лева - кога ще ги върнеш ?
С вашите 180 лева ще направите събитие на годината в предприемач.ком... :)
Супер тъжно ми става че се е получило така...
Познавам ви и двамата, и то ви познавам като честни, отговорни и усмихнати предприемачи!
Подвеждате се по икономическата ситуация в момента (всеки виси на някого с някакви пари)
101% съм сигурен че Цеци ще възстанови сумата
 
От: Липсват ми онези години

А в онези хубави години парите не бяха толкова важни ... :)
 
От: От: От: Липсват ми онези години

С вашите 180 лева ще направите събитие на годината в предприемач.ком... :)
Супер тъжно ми става че се е получило така...
Познавам ви и двамата, и то ви познавам като честни, отговорни и усмихнати предприемачи!
Подвеждате се по икономическата ситуация в момента (всеки виси на някого с някакви пари)
101% съм сигурен че Цеци ще възстанови сумата
Дали ?
Че аз не виждам и намерение за това !
Не е срамно да нямаш пари и ти го знаеш !
Срамно е да крадеш, да се криеш и да лъжеш !
За каква носталгия и сантименти може да пише такъв човек ?
 
От: Липсват ми онези години

Никога няма да се върне това време :) Колкото и хубаво да е било... И моето детство беше хубаво и изпълнено със спомени, макар да беше след соца :) Ама то 95-6 до 2000 си беше пълен батак, така че :D
 

Горе