Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Статус
Not open for further replies.

tanipo

Well-Known Member
Забелязал съм, че хората от по-старото поколение. Тия на 60-70 са страшни лицемери. Големи лицемери и комплексари. Днес това ми мнение получи и доказателствено измерени под лесна за възприемане и даване на пример форма - Някаква бабушкера и се обаждат от някакво радио да и честитят рождения ден. Водещият се прави на интересен и казва, че се обажда някакъв си май Пламен беше. Бабката ахна от възторг ааа Пламене…после се оказа че не е тоя Пламен дето тя си мисли…водещия продължава…бил еди кой си ….бабката пак аааа Пламене…и пак се оказа че не е Пламен на Гица еди коя си…после пак бабката възкликна…аааххх моето момче как се сети за мен…тогава водещия най-накрая и каза кой е…Абе тъпото бабе от комплексарщина да не се разбере, че не може да се сети кой се обажда и сакън да не се покаже незнаеща ли некомпетентна ли стана за смях. Ей тъпо лицемерие. Ма кат ни знайш кой ти съ обажда що ни си кажиш ма селска пръчко.
 
Последно редактирано:
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Тези са некролози. За нищо не стават. Доживяват си дните.
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Аз не бих се отнесла с такова пренебрежение към тях, защото някой ден ще сме на тяхното дередже. Възрастни хора са, имат различна ценностна система, а и според мен е по-правилно да се каже, че имат такава понеже днешната младеж включая и себе си страдаме от липсата й. Лично аз съм по-потресена от постъпката на водещия, ами ако това беше неговата баба ? Или твоята?
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Липса на конструктивна дискусия.
 
Последно редактирано:
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Липса на конструктивна дискусия.
 
Последно редактирано:
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Липса на конструктивна дискусия.
 
Последно редактирано:
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Лицемерни бабички

Забелязал съм, че хората от по-старото поколение. Тия на 60-70 са страшни лицемери. Големи лицемери и комплексари. Днес това ми мнение получи и доказателствено измерени под лесна за възприемане и даване на пример форма - Някаква бабушкера и се обаждат от някакво радио да и честитят рождения ден. Водещият се прави на интересен и казва, че се обажда някакъв си май Пламен беше. Бабката ахна от възторг ааа Пламене…после се оказа че не е тоя Пламен дето тя си мисли…водещия продължава…бил еди кой си ….бабката пак аааа Пламене…и пак се оказа че не е Пламен на Гица еди коя си…после пак бабката възкликна…аааххх моето момче как се сети за мен…тогава водещия най-накрая и каза кой е…Абе тъпото бабе от комплексарщина да не се разбере, че не може да се сети кой се обажда и сакън да не се покаже незнаеща ли некомпетентна ли стана за смях. Ей тъпо лицемерие. Ма кат ни знайш кой ти съ обажда що ни си кажиш ма селска пръчко.

Това е присъщо за хора на тази възраст.Примери виждаме всеки ден,независимо дали сме в претъпкан автобус от градския транспорт или на фамилно тържество в диапазона 1-100 години:).Лично аз не се дразня от това поведение,дори ми е често и забавно.Възрастните хора общо взето са огледало на нас самите в бъдеще.След като това е масово явление(лицемерието или кой както го разбира) сред възрастните хора,защо автора на темата би могъл да си помисли,че той самият няма да стане като тях:)?
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Липса на конструктивна дискусия.
 
Последно редактирано:
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

По въпроса за тяхното дередже - надявам се че ще имаме късмета да го докараме до там, това не ме плаши че ще стигнем до там, даже силно се надявам.
Ти четеш ли си малоумните помисли или назад не се връщаш?
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Ти внимавай с квалификациите, тва че си изтъпял напоследък в тъпата банка в която работиш не ти дава право да даваш квалификации като "малоумни"
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Никога не съм давала репутация на никого, нито положителна, нито отрицателна, ако изказването ти е било насочено към мен. Най-малкото, защото уважавам чуждото мнение макар понякога да не съм съгласна с него.
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

На същото мнение като @mmmihaylova съм!

Не мисля, че ти прави чест да се отнасяш с такова пренебрежение към възрастните хора!
 
  • Like
Реакции: kpan
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Абе с никакво пренебрежение не се отнасям. Айде стига популизъм. Просто изказах мнение базирано на наблюдения напоследък и се интересувах дали някой не мисли като мен. А това че съм го написал по-малко циничен начин - просто така се получи... Аз си мисля, че възрастните хора не са толкова искрени и открити колкото нас. Нали ги виждам като се срещат как театралничат :).
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

По-безсмислена тема от тази не съм виждал. Ще те питам като станеш на 70, като повечето ти приятели са мъртви и цял ден нямаш една дума с кой да си кажеш. Имай уважение към старите хора и стига си писал глупости. По-големи лицемери от младите расли след 89-та няма, защото една такава женица никога няма да те преебе, защото има някаква чест, а сегашните тарикати ще ти се усмихват, докато ти забиват нож в гърба. Тях са ги учили да живеят в социализъм, да са част от колектива, а нас ни учеха да живеем в див капитализъм, да сме егоисти. Хората не са важни, парите са важни. Тук във форума има достатъчно примери за дребни тарикати, които за 5 лв. са готови да предадат и майките си.
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Ти внимавай с квалификациите, тва че си изтъпял напоследък в тъпата банка в която работиш не ти дава право да даваш квалификации като "малоумни"

Скучноооооо......Винаги са били скучни нападките директно,чрез 2-ро лице ед/мн число:)Ще изглеждате далеч по интилигентни,ако се обиждате по друг начин,примерно,чрез съркастини,остроумни намеци,пък таргета на поста ще се усети:)

Днес го раздавам спамаджийски,сорка:).
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Ти внимавай с квалификациите, тва че си изтъпял напоследък в тъпата банка в която работиш не ти дава право да даваш квалификации като "малоумни"
Ти си гений на простотата. Пълно перде си без грам интелект. Съжалявам те. Постовете ти са пълни с грешки и си достоен само за съжаление. Не знам въобще защо пускаш теми. А колкото до квалификациите, келеш с келешите, както виждаш по-горе, си ги заслужи. Банката НЕ МОЖЕ да бъде тъпа, кретен. Тъп можеш да бъдеш само ти!
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Нашето поколение ли е искрено? Хахахах - Извинявай, днес ще разкажеш ли още някой виц?
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Тук не става въпрос само за тяхното поведение, а за това, че ние младите хора ще им изплащаме вересиите цял живол, заедно с децата и внуците си, а на всичкото отгоре с претенциите на много знаещи, можещи моралисти. Най ме дразнят като започнат да се изтъкват с работния си стаж от комунизма и как в момента му била ниска пенсията, а абсолютно винаги пропускат да споменат как са си бъркали в пъпа по цял ден. Живот на заем. Всичко се връща, рано или късно.
 
От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

Е, кво тя цялата тема е таква спамаджийска :). Просто мнение. Интересно никой до тука не ме обори с факти и не каза че това което твърдя не е вярно ами само някакви клишета за това как като съм станел на 80 еди какво си....
 
От: От: Лицемерни ли са поколението на 60-70 години?

По-безсмислена тема от тази не съм виждал. Ще те питам като станеш на 70, като повечето ти приятели са мъртви и цял ден нямаш една дума с кой да си кажеш. Имай уважение към старите хора и стига си писал глупости. По-големи лицемери от младите расли след 89-та няма, защото една такава женица никога няма да те преебе, защото има някаква чест, а сегашните тарикати ще ти се усмихват, докато ти забиват нож в гърба. Тях са ги учили да живеят в социализъм, нас ни учеха да живеем в див капитализъм, в който ако не си лош няма да оцелееш. Хората не са важни, парите са важни. Тук във форума има достатъчно примери за дребни тарикати, които за 5 лв. са готови да предадат и майките си.
Съгласен.Само като се сетя за възпитанието и цялостното амплоа на софиянци-кореняци.И речникът им речник,стилът на обличане им е на висота,възпитание,уважение към събеседника.....Общо взето напълно безполезна тема,но пък става за чешане на езици:).
Поздрави до събеседниците в темата:)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе