Личните съобщения

HavVvoC

New Member
Здрасти пичове. Гледам, че доста от вас се оплакват, че не могат да четат лични съобщения, като обясняват проблема по следния начин: "Вади ми горе че имам 1 unread, но когато цъкна там излизат нула..." Проблема го има и при мен но му хванах цаката на бъгчето. Когато щракнете Private Messages, сменете от Jump to folder падащото меню на папка Sent items, след което отново се върнете на Inbox. ВОАЛА! Ето ги личните съобщения :) Все пак надявам се скоро да бъде оправен тоя бъг, че е досадно всеки път да го правя... дано съм помогнал на някой :)
 
Пак ми изчезнаха личните съобщения от Inbox?
Имах около 40, а сега ми е само 1....?!
 
Просто пак са нулирани :) Иначе въпроса със Inbox и unreaded съм казал как се решава в първия пост :)
 
Просто това се прави профилактично, заради бързото натрупване на базата данни

Базата данни?!

Колко мегабайта месечно изяждат тези съобщения?


Аз например имах около 20 съобщения, всяко от които предполагам не е повече от 1-2 килобайта :) (имам предвид самия текст на съобщението, не заеманото място от записа в базата данни)
 
Не, аз питах, защото не мисля, че тези съобщенийца товарят много базата данни, не за друго :)

Иначе аз пазя някои съобщения, за да си припомням какво съм си писал с хората, ако след време ме заговорят на същата тема.
 
От: Личните съобщения

Аз никакви съобщения не мога да видя, нито 1-то непрочетено нито другите 32 вече прочетени.Пробвах го номера от първият пост ама не работи.
 

Горе