Лоадер за Уиндоус 7

misho0

Member
Ситуацията е следната. На лаптопа имам Уиндоус 7 про който го активирах с Лоадер от Замунда и всичко е ОК. Ъпгрейтнах го Уиндоус 10. Но на компа ми със същият лоадер ми изписва че Уиндоуса е активен а в същото време при ъпрейд с Уин 10 ми изписва че Уина не е активен. От къде да изтрия старият ключ и да пробвам с нов лоадер или активатор.
 
От: Лоадер за Уиндоус 7

Нали уж го пробутват безплатно, да им се чудиш на акъла :) Не знам за твоя Лоадер, но аз лично си слагам KMSPico и досега не си спомням за проблеми. Мисля че веднъж го прилагах върху един Windows 10 на лаптопа на един приятел, но на себе си не смея да инсталирам тая 10 градусова прокиснала боза. Аз бих проверил първо дали въпросния Лоадер е инсталиран на системата. Нали ако го пуснеш отново, той би ти казал дали Windows вече е бил пачнат от него и трябва да има опция за премахване на промените. Или да ги направи тези промени. Нещо такова беше. Та ако Лоадера ти е предназначен и за Windows 10, не виждам проблем да го инсталираш отново, та дори вече да е инсталиран. Вече ако не е направен специално за Windows 10, по-добре не си прави излишни експерименти и търси нещо дето е направено специално за 10.
 

Горе