Конкурс за: Лого дизайн на студио за фото и видео заснемане

glndrk

Well-Known Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Начало на конкурса: 28.07.2018
Край на конкурса: 05.08.2018
Дата за обявяване на победител: 06.08.2018
Награда: 60 лева

Насоки към дизайнерите:
Фирмата се казва "60 Framez"

Описание на дейността:
Студио за видео и фото заснемане.
Логото ще се използва за сайт, фланелки, воден знак (на снимки, видео), бланки, визитки и др.


ЗАПОЗНАТ СЪМ С ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН
 
avYWKFw.jpg


Edit:
Wx2OgQB.jpg


lLsWOrS.jpg
 
Последно редактирано:
Ако мога да помоля да качвате и ексемпли на това как би изглеждало логото на тениска, сайт, watermark, визитка. Това определено ще помогне за при избора на логото...

сайта ще е 60framez.com
 
Ако мога да помоля да качвате и ексемпли на това как би изглеждало логото на тениска, сайт, watermark, визитка. Това определено ще помогне за при избора на логото...
Визитки...
vc12.jpg
 
Ако мога да помоля да качвате и ексемпли на това как би изглеждало логото на тениска, сайт, watermark, визитка. Това определено ще помогне за при избора на логото...

сайта ще е 60framez.com
TTSHIRT.jpg
 
Последно редактирано:
Привет,
Заповядайте @glndrk

P.S. Колегата @colibri можеше да остави 1 снимка, и да събере останалите си няколко като галерия, и да пусне линк към галерия. Не да наспамва темата с 50 снимки, като също гледам че и 2 поста е пуснал. Просто нека и останалите имат шанс да участват, не темата да стане локум от 2 поста с 50 снимки.

Поздрави.

60framez.png

01-female-tshirt-free-mockup.jpg
 
Последно редактирано:
@Websolut да не си болен, бе човек?
Не съм, не дай боже никому, просто имах много работа напоследък, а и съм подписал договор с новия си работодател да не участвам в конкурси;)
Дават ми + 1000лв върху основната заплата да не се хабя напразно.

Шегувам се разбира се, Август е давам го по-айляк ли се викаше, сезона на дините пъпешите е все пак:)
 
6060.png
 
Последно редактирано:
OPALA.png
 
Последно редактирано:

Горе