Конкурс за: Лого за сайт за София

Моето предложение
stolica.jpg
 
Само да напомня на участниците, че е необходимо в логото да пише Столица.bg, а под него може да се пробва и текст "Всичко в столицата".
 
Не мислех да правя повече варианти, но реших да видя как ще изглежда на фона на Витоша, за мен с повече елементи изглежда по-добре, но не е проблем и да се махнат част от тях

29597cb97320984de2edabbaf426d3f6.jpeg


ce4df467601650899708a273809c16fe.jpeg
 
Последно редактирано:
Много детайли. Ако се намали до размера, в който ще се ползва (който не знам какъв е де) няма да си личи кое какво е. По-добре силуети и по-малко на брой и може би само горницата им, за да са по-големи. (Говоря за всички лога със сгради показани до сега).
Поздрави.
 
Много детайли. Ако се намали до размера, в който ще се ползва (който не знам какъв е де) няма да си личи кое какво е. По-добре силуети и по-малко на брой и може би само горницата им, за да са по-големи. (Говоря за всички лога със сгради показани до сега).
Поздрави.
Мда детайлите са много, побират се точно 4-5 елемента максимум, за да има поне минимална видимост, ето нещо такова примерно

6d392c53a74432ff3a76d7b3fbaa24fd.jpeg
 
Благодарим за предложенията. Утре ще обявим победителя.
 
Аз също макар, че не участвах в конкурса, го следях имаше доста добри предложения и, от любопитство се чудя, кой го е спечелил :)
Надявам, се автора да задоволи любопитството ни :)
 
Lover_boys много старнно, какво значи макар да не участвах?
Питам от чисто любопитство, инетересно ми е дизайнер който не участва , но ораганизира конкурси, аз не съм се замислял, дали пък и аз да не спретна един кОнкурс;)
 
Последно редактирано:
Имах в предвид, че не участвам в конкурса защото не разбирам и не съм дизайнер, а само следя предложения и им се любувам :)
 
Изпитах истинско удоволствие да следя темата. Много се зарадвах, че има професионални предложения. Изборът е предпочитание на поръчителя, но всички останали предложения не са по-малко достойни.
 
Честито на Websolut, хубаво е че въпреки забавянето имаме победител. Успех и на Firefly с проекта!
 
Мерси, успех и от мен!
Забавянето е било явно заради това, че поръчителя на логото е трето лице, а клиента в повечето случай изисква, но не спазва срокове;)
 

Горе