Конкурс за: Лого на интернет агенция

Doctor_BG

Active Member
Рейтинг - 100%
12   0   0
Здравейте,

За много години и дано 2017 е много по-успешна за всички нас.

ЗАПОЗНАТ СЪМ СЪС ПРАВИЛАТА ЗА КОНКУРС ЗА ЛОГО И ДИЗАЙН

Започваме ударно с нов сайт, който ще бъде за интернет маркетинг агенция, таргетираща главно лекари и други здравни лица.

Начало на конкурса: 01.01.2017
Край на конкурса: 08.01.2017
Дата на обявяване на победител: 08.01.2017
Награда: 70лв ИЛИ ... изненада за вас - алкохолен микс на стойност 110+лв (моите пациенти ми дадоха прекалено много по празниците, какво да се прави).

Изборът е ваш и може да го съобщите в темата.

Насоки:
Името на сайта ще бъде Abnex - това трябва да присъства в логото.

Изпращам снимка на хедъра на сайта - основният цвят на бекграунда е тъмносин.
Другите основни цветове в сайта са бял, жълт и по-малко черен.

Логото може да е тип Mascot (напр. акула, животно с пистолет или нещо агресивно).

Логото трябва да пасва на хедъра.

30kg1sz.png


Вижте дефолт логото на темата, за да се ориентирате какво горе долу търся като цветове.
Размерите на дефолт логото към темата са 184х46px.

Вие сте на ход. Наградата (по избор) ви очаква.

2l91wdx.jpg
 
Последно редактирано:
Нямате ли интерес към този конкурс?

Логото ми трябва до края на седмица.

Възможно ли е да спра конкурса, ако до утре няма поне 2-3 сериозни предложения и да си търся късмета във Файвър?

Моля ви, искам да си дам парите на българин, а не на пакистанец.
 
Ще има, споко. Обяви точната крайна дата на конкурса. Все пак някой още изтрезняват, а други все още може да са между Айтос и Карнобат :)
 
Колега NovaPS,
Може би и ти още изтрезняваш, защото съм обявил крайната дата в първия пост - 08.01.2017г.

P.S. Логото предложено от Kanchev ми прилича на свастика и е неприемливо.

Дерзайте...
 
EDIT: Мислех, че съм намерил външен човек, но се оказа несериозен.

Конкурсът е отворен и си продължава...
 
Последно редактирано:
Нека аз да съм на топа.. ама право куме в очи - несерионзна работа.

Има достатъчно време да получиш добри предложения.
 
  • Like
Реакции: Sky
Да и аз съм на мнение, че е рано да си правиш заключения, повечето хора искат някаква сигурност, а така не печелиш нищо, веднъж обявил конкурса е кофти да се поставят ултиматуми, аз съм работил с теб и знам, че си точен, но който не е ще се разколебае малко.
Поседните няколко конкурса показват, че стават добри конкурси все още тук, аз лично бих добавил и питиетата към наградата или примерно три места, първия печели парична награда, втория 12 годишното уиски с бонбони примерно и трета награда тези по-ниския клас питиета;), темата е достатъчно трудна за пресъздаване във вид на лого, така, че си заслужава по-голяма награда.
Но това е мое мнение, ако ми остане време, аз обещавам да взема участие поне с едно предложение.
 
В момента върви и друг конкурс във форума, който е стартиран по-рано и е с малко по-висока награда. Повечето от свестните дизайнери участват там и може би подготвят по още някое предложение, тъй като така или иначе са се хванали. Сигурно ще се включат и тук.
Иначе предложеното лого си е супер за докторски сайт, стига фамилията ти да е Менгеле :)
 
Здравейте!
Понеже таргет групата е насочена главно лекари и други здравни лица, то реших моето лого да е с доста стилизиран елемент на стетоскоп.
Ето го и файла, като ако желаете мога да го дам в различни размери и формати, както за печат, така и за web.

Ето го и файла: https://drive.google.com/file/d/0B6VdV_7m_l5vaTh0UjB4TzlYR1E/view?usp=sharing
 
Може ли малко повече пояснение за основаната функция на сайта? Маркетинг за лекари, в смисъл какво точно се прави в сайта? Лекарите ли ще са основните посетители на сайта или пациентите?
 
Сайтът ще предлага услуги за лекари (!) - изграждане на сайт, различни видове онлайн реклама и популяризиране.

Пациенти не би трябвало въобще да влизат в сайта.

Самият сайт е писан с таргет към лекарите (разбирайте медицински жаргон и т.н.)

Ако имате още въпроси пишете тук или на лично съобщение.
 
  • Like
Реакции: KISS
Аз имам въпрос - споменаваш вариант: " Логото може да е тип Mascot (напр. акула, животно с пистолет или нещо агресивно).", тоест каква ти е едеята тук, агресивен маркетинг или какво...?
 
Аз имам въпрос - споменаваш вариант: " Логото може да е тип Mascot (напр. акула, животно с пистолет или нещо агресивно).", тоест каква ти е едеята тук, агресивен маркетинг или какво...?

Ами по някакъв начин да се сложи стилизирано около логото нещо акула или друг символ показващ "агресивен маркетинг".
 

Горе