Лудогорец - Ливърпул билети?

Fozzy

Well-Known Member
Здравейте,

не следя никакви спортни събития, нищо не разбирам от футбол... Искам да взема два билета за мача на Лудогорец срещу Ливърпул тук в България за подарък.

Въпроса ми е кога ще ги пускат в продажба (дано не съм закъснял) и от къде мога да купя.

Поздрави!
 
От: Лудогорец - Ливърпул билети?

Ами официално обикновенно седмица преди мача почват да ги пускат в продажба на касите на националния, също и в eventim пускат по някоя бройка
 
От: Лудогорец - Ливърпул билети?

Като има около 2 хиляди билета за В сектор и около 6 хиляди за Б,Г и Лъвчета сектроите, общо. Така, че съвете ми е тези които нямате билети за този мач отидете на касите не по-късно от 7:00 даже и тогава може да е късно. Аз лично съм си уредил билети за мача, но ако трябваше да ходя да взимам от касите, щях да отида към 4-5 сутринта за да съм 100% сигурен, че няма да ги изпусна, понеже това е Ливърпул един от най-великите отбори и има много, много ама много фенове в България :)
 
Стига бе? Да дебна кога ще ги пуснат и в студа със спален чувал пред касите? Нещо пресейл няма ли? И на по-висока цена да е, предварително да купя?

А тези в продавалника на черно как имат билети като не са пуснати още в продажба?
 
От: Re: Лудогорец - Ливърпул билети?

Стига бе? Да дебна кога ще ги пуснат и в студа със спален чувал пред касите? Нещо пресейл няма ли? И на по-висока цена да е, предварително да купя?

А тези в продавалника на черно как имат билети като не са пуснати още в продажба?

Като искаш да гледаш Ливърпул е така. :)

Иначе, имаше пакетни билети Септември. Продаваха се за по трите мача на куп. Хората накупиха такива и затова така стана, останаха около 8 хиляди билета общо(в предишен пост съм написал по колко има на сектор). Билетите ще се пуснат около 14-18 ноември, в този период.
Pre-sale имаше пакетни билети, както казах тогава имаше 5% отстъпка, друг няма да има. Може по интернет да купиш от сайта на eventim, но трябва да дебнеш на компютъра.
 
Re: От: Re: Лудогорец - Ливърпул билети?

Като искаш да гледаш Ливърпул е така. :)

Иначе, имаше пакетни билети Септември. Продаваха се за по трите мача на куп. Хората накупиха такива и затова така стана, останаха около 8 хиляди билета общо(в предишен пост съм написал по колко има на сектор). Билетите ще се пуснат около 14-18 ноември, в този период.
Pre-sale имаше пакетни билети, както казах тогава имаше 5% отстъпка, друг няма да има. Може по интернет да купиш от сайта на eventim, но трябва да дебнеш на компютъра.

Ок, мерси за отговорите. :)
 
От: Re: От: Re: Лудогорец - Ливърпул билети?

Ок, мерси за отговорите. :)

Следи сайта на sportal.bg там публикуват информация за билетите няколко дни преди да бъдат пуснати, така ще си готов. Ако си купуваш през интернет внимавай да не те метнат с фалшиви билети(понеже виждам, че не си много в час с тези работи, затова ти го давам, като съвет). Понеже на стадиона имат скенери за билети и ако е фалшив 100% ще те хванат и няма да те пуснат вътре(или човека за когото е подаръка).
 
От: Лудогорец - Ливърпул билети?

Общо взето от Ивентим трудно ще нацелиш момента, първо там свършват.
 
Касите на националния, нали? Помня даваха по новините за опашки пред ОМВ? Там билети дали ще има и съответно на коя точно бензиностанция?
 
От: Лудогорец - Ливърпул билети?

да отида към 4-5 сутринта за да съм 100% сигурен, че няма да ги изпусна,

А Жельо Желев още преди две десетилетия твърдеше пред цял свят, че социализъма си бил отишъл, и ще има банани за всички, без да се редят на опашка.
По това време съм ставал, и пак бих станал, за да прикътам кинти.
Но не се е родил този, заради който бих станал по това време да харча пари.
 
От: Лудогорец - Ливърпул билети?

А Жельо Желев още преди две десетилетия твърдеше пред цял свят, че социализъма си бил отишъл, и ще има банани за всички, без да се редят на опашка.
По това време съм ставал, и пак бих станал, за да прикътам кинти.
Но не се е родил този, заради който бих станал по това време да харча пари.

Аз бих станал, ако не бях си уредил билети от познат :)

Билети на бензиностанция на OMV? Това ме уби. Верно ли има такова нещо? Странно.

Да, Eventim работят с OMV. Правилно си разбрал, няма шега.

Касите на националния, нали? Помня даваха по новините за опашки пред ОМВ? Там билети дали ще има и съответно на коя точно бензиностанция?

Да, касите на националния, на НДК, ОМВ обаче не всичките, на определени само. Пише ги в интерент, трябва да провериш кои точно. Мисля, че са 2-3 в цяла София, но може да те излъжа за броя им.
 

Горе