Любителите на колоезденето

waldes

Well-Known Member
Някой за 50км в радиус около великотърновския регион, дойде пролетта, ще късаме вериги и този сезон:)
 
Асфалт, аматьорско темпо, градсдски хибрид за средни до ниски разстояния.
20-30 км в едната посока примерно, нищо тежко.
 
Средна скорост 25км/час, на баирите може и 10км/час
 
Какъв ще ви е маршрута там? През Арбанаси?
Арбанаси стария път голям баир, по скоро търново-елена по шосето
 
През дебелец, килифарево и се пердаши към елена.
 
Препоръчвам ви да пробвате маршрута - Западна Промишлена Зона - Шемшево - Керека - Пушево - Шемшево - Западна Промишлена Зона.
Пътя е долу горе добър и почти няма коли по него.
п.с. Бих се присъединил, но рядко се прибирам в родният град.
 
До Елена е добър маршрут със спирка за биричка и еленски бут.
И това 25км/ч средна не е никак лежерно каране.
 
До Елена е добър маршрут със спирка за биричка и еленски бут.
И това 25км/ч средна не е никак лежерно каране.
До Елена е добър маршрут със спирка за биричка и еленски бут.
И това 25км/ч средна не е никак лежерно каране.
Ще те разочаровам, колега, но нито месо, нито бира ползвам:)
 
А и сега е Вликият пост, не пипам и мелчни продукти:)
 
Че как държиш това темпо на трева и кълнове? :D
Покрай шосето има бали със сено в полето, спирам, паса набързо и продължавам:D
 
Прав си, пролетта два и вече може да се намери за хапване, я див чесън, я лапад, я някоя рукола ..
 
С удоволствие бих се включил за съжаление съм далеч.

И това 25км/ч средна не е никак лежерно каране.
Аз съм със шосейка, доста стара, но тази средна скорост не е проблем за нея :) разбира се равен терен и относително читав път.
 
Аз лятото бръмча в района Севлиево-Габрово. Тази година съм замислил, като си дойда да обиколя всички изоставени села в областта (Габровска), но не пречи и до Търново да се разходя. Правя до 100км на ден с ХС, но предпочитам дистанции от порядъка на 40-60км. Ако на някой му е интересна идеята - да пише тук в темата, пък може да направим нещо организирано.
 
Сорошно събитие в областта: ЧИСП Горна Оряховица - Варна черно/асфалт
 
Аз лятото бръмча в района Севлиево-Габрово. Тази година съм замислил, като си дойда да обиколя всички изоставени села в областта (Габровска), но не пречи и до Търново да се разходя. Правя до 100км на ден с ХС, но предпочитам дистанции от порядъка на 40-60км. Ако на някой му е интересна идеята - да пише тук в темата, пък може да направим нещо организирано.
На мен са ми много 100км, по силите са ми и то само на хубав път без много баири и коли, но после краката са ми като кашкавал. 50км плюс минус в двете посоки - там съм аз като възможности, без сериозно натоварване, все пак не сме тръгнали Тур дьо Франс. Изоставените селца имат неуписуем чар, влизаш с байка, няма кой да те напсува, освен някой и друг помияр да излае най много:)
 
Обожавам бурите, преди около месец, нали имаше една доста качествена буря, от площад Журналист през Борисовата градина до Слатина транзит с велосипеда, беше интересно, половината светофари не работеха:)
Живо пиле нямаше по улиците, всичко се скрило в дома си, иначе нали са голямата работа, пиеме бирички в парка хахаах
 

Горе