Лятно часово време

Tsveta

Member
Здравейте! Не можах да намеря подобна тема във форума. Предварително се извинявам на администраторите, ако не съм избрала и правилното място за нея.

Как се отнасяте към лятното часово време? Добре ли се чувствате с него?
Аз останах разочарована, че и тази година го оставиха. Излязоха много статии, че то по-скоро вреди на здравето ни, но въпреки това не го махнаха.

В някои страни пък няма лятно часово време.
 
От: Лятно часово време

Като бачкаш 24 часа в денонощието ти е все тая дали е лятно, дали е зимно, пролетна умора, есенна депресия, и прочие. Абе bg-mama да не си пускат новаците на обучение тук да понатрупат спам стаж?!?
 
От: Лятно часово време

Ако зимното бе като лятното, щеше да е много по-добре.
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Лятно часово време

Доказано е че смяната на часа .... напред или назад вреди на човек!
 
От: Лятно часово време

живееш за да бачкаш или бачкаш за да живееш?

Живея за да бачкам :)
 
От: Лятно часово време

И трябва да го приемаме като геройство?

Ако може и паметник да ми издигнете като се спомина... пред някой колокационен център за предпочитане.
 
От: Лятно часово време

Странно защо, аз не откривам проблем в лятното часово време и не ми пречи. Може би е въпрос на навик.
 
От: Лятно часово време

Ако може и паметник да ми издигнете като се спомина... пред някой колокационен център за предпочитане.

За такива геройства паметник никой не вдига :(
 
От: Лятно часово време

Като бачкаш 24 часа в денонощието ти е все тая дали е лятно, дали е зимно, пролетна умора, есенна депресия, и прочие. Абе bg-mama да не си пускат новаците на обучение тук да понатрупат спам стаж?!?
По-скоро бежанската вълна не подминава и форума. Само безделници на заплати даеба :mad:
 
От: Лятно часово време

По-скоро бежанската вълна не подминава и форума. Само безделници на заплати даеба :mad:

Айде стига с това високомерие. Все пак това е форум, а не частният клуб на Forbes.
Вие, понеже все смислени, предприемачески теми пускате...
 
Последно редактирано:
От: От: Лятно часово време

Айде стига с това високомерие. Все пак това е форум, а не частният клуб на Forbes.
Вие, понеже много смислени предприемачески теми пускате винаги...
Няма високомерие. Просто не може тук да се задават такива въпроси. Все едно пише някой индобългарин на социални помощи, за който работата е религиозен грях.
 
От: От: Лятно часово време

Няма високомерие. Просто не може тук да се задават такива въпроси. Все едно пише някой индобългарин на социални помощи, за който работата е религиозен грях.

Tsveta има една много хубава и полезна тема тук, затова не мисля, че сравнението ти е удачно. Освен това лятното часово време има отношение и към бизнеса и работата на фрилансърите, така че отново темата е актуална за форума.
Като видите нов потребител, еле пък жена озверявате. Не е хубаво така. :)
 
От: От: Лятно часово време

Tsveta има една много хубава и полезна тема тук, затова не мисля, че сравнението ти е удачно. Освен това лятното часово време има отношение и към бизнеса и работата на фрилансърите, така че отново темата е актуална за форума.
Като видите нов потребител, еле пък жена озверявате. Не е хубаво така. :)

какво говориш... друго си е Баш Предприемач да пусне тема Бай Мангал вилня в центъра на Варна
 
От: От: Лятно часово време

Tsveta има една много хубава и полезна тема тук, затова не мисля, че сравнението ти е удачно. Освен това лятното часово време има отношение и към бизнеса и работата на фрилансърите, така че отново темата е актуална за форума.
Като видите нов потребител, еле пък жена озверявате. Не е хубаво така. :)
Нямам против темата и потребителката. Не си ме разбрала.

@Нортрант - всеки може да си пуска каквато си тема иска. Май ми се чини, че никой не смяташ за предприемач. Вероятно притежаваш сериозен бизнес за десетки левове, с който не можем да се мерим. Отделно имаш обноските на английски лорд :lol:
 
От: От: Лятно часово време

Нямам против темата и потребителката. Не си ме разбрала.

А как да разбирам това, в такъв случай, любезни ми Ред?

По-скоро бежанската вълна не подминава и форума. Само безделници на заплати даеба

Просто не може тук да се задават такива въпроси. Все едно пише някой индобългарин на социални помощи, за който работата е религиозен грях.
 
От: Лятно часово време

@nandibandi - шизофрения :(
Днес в една друга тема - абсолютно същия симптом.
 
От: От: Лятно часово време

За такива геройства паметник никой не вдига :(

:) Знам, просто се майтапех. За един сисадмин термините лятно и зимно часово време имат значение само за crond и rsyslogd

Айде стига с това високомерие. Все пак това е форум, а не частният клуб на Forbes.
Вие, понеже все смислени, предприемачески теми пускате...

Принципно това е идеята на строго профилирания форум, но очевидно либералната модерация и идеята за генериране на масовка и content вземат превес. MFA си е MFA, няма как да го оспоря.
 
От: Лятно часово време

@nandibandi - шизофрения :(
Днес в една друга тема - абсолютно същия симптом.

Важното е, че във всичките личности, населяващи ума му има по нещо симпатично. ;)
 

Горе