Малко Помощ с Email Marketing

ivo1017

Active Member
Виждам, че на един от сайтовете се увеличили читателите. Мисля да пробвам имейл маркетинг. Имам литература за процеса, но срещнах проблеми с техническата част. Изброявам с кое не можах да се справя.

Първо като заклет фен на Уордпрес, търсих плъгин за "op-tin form". Нещо просто, което да сложа на страница, с 2-3 полета. Да може да се променя размера, цвета и т.н. Когато някои иска да се запише и попълни полетата, да получава автоматично писмо за удостоверяване, че това е неговия имейл или "Добре дошъл".

Гледах сайтове като Aweber, Icontact и т.н., но за сега не знам дали ще събера добър лист от потебители и се въздържам да ползвам тяхните услуги.

Какво ще препоръчате като алтернатива за събиране на мейл листи, изпращане на масови писма и т.н. Видях, че на самият хост имам такава услуга. На нея ли да се спра?

Стана доста дълго като обяснение. Нека обобщя.

Има ли плъгин за Уордпрес, който да събира имейли, и след това да изпраща писмо за потвърждение, покана, благодарност?
 
От: Малко Помощ с Email Marketing

да ви попитам как се оправяте със сърварите , като настроиките минават през smtp сърварите? мерси
 

Горе