Малко заплатена помощ от PHP програмист.

Kiril

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте,
Правя едно сайтче с CMS made simple, но имам нужда от някой, който се справя с PHP, за да се пипне една търсачка, малко. Предполагам, че няма да отнеме повече от час-два работата, за някой, които разбира. Не е за мен това. Ако беше CSS или HTML се оправям ама PHP... Има приятел, които се справя с PHP, но е МНОГО зает в момента, а искам да завърша сайта тези дни. Сайта е ТУК

Става въпрос за функциите на търсачката в дясно:

1. Искам, ако няма намерени резултати по критериите по които е търсено, да изпише някакъв текст. Прим. "Няма намерени резултати", а не да е празна страницата, както сега.

2. Най отгоре на листнатите резултати, да изписва по какви критерии е търсено.

3. След като се кликне на един от продуктите (за да се види подробностите за него), като натисна BACK на браузъра да се връща на намерените резултати.

Само това е. Давам достъп до сървъра и CMS-а или мога да ви изпратя архив на HOME директорията и базата с данни.

Не знам за бюджет, колко може да струва... предлагам 50лв. Добре ли е?
 
От: Малко заплатена помощ от PHP програмист.

Здравейте,
Правя едно сайтче с CMS made simple, но имам нужда от някой, който се справя с PHP, за да се пипне една търсачка, малко. Предполагам, че няма да отнеме повече от час-два работата, за някой, които разбира. Не е за мен това. Ако беше CSS или HTML се оправям ама PHP... Има приятел, които се справя с PHP, но е МНОГО зает в момента, а искам да завърша сайта тези дни. Сайта е ТУК

Става въпрос за функциите на търсачката в дясно:

1. Искам, ако няма намерени резултати по критериите по които е търсено, да изпише някакъв текст. Прим. "Няма намерени резултати", а не да е празна страницата, както сега.

2. Най отгоре на листнатите резултати, да изписва по какви критерии е търсено.

3. След като се кликне на един от продуктите (за да се види подробностите за него), като натисна BACK на браузъра да се връща на намерените резултати.

Само това е. Давам достъп до сървъра и CMS-а или мога да ви изпратя архив на HOME директорията и базата с данни.

Не знам за бюджет, колко може да струва... предлагам 50лв. Добре ли е?

с този цмс добре ли се работи
 
От: Малко заплатена помощ от PHP програмист.

CMSMS ползвам вече 5-6 години. Направил съм 10-15 сайта с него. Повечето са по-малки тип визитка. За мен е много добър! Прилича малко на Joomla, но с много по-лесен и разбираем контролен панел. В повечето случай, след като предам сайта, клиента се оправя в контролния панел без моя помощ и разяснения. Много лесно можеш да интегрираш всякакъв HTML темплейт - за 5-10 минути. Един път, като го инсталираш и нямаш нужда от FTP. Всичко се работи през контролния панел. За не много сложни проекти е СУПЕР! През 2010г спечели първо място за Best Open Source CMS Минуса му е, че няма хиляди модули, както е при WP и Joomla, и ако ти трябва нещо да промениш функциите на даден модул, трябва да се справяш с PHP (то май е така и при другите де).
 
От: Малко заплатена помощ от PHP програмист.

лесно ли се инсталира? доста сложен ми се вижда ,като гледаам демото му!
 
От: Малко заплатена помощ от PHP програмист.

Да, лесно е. Само трябва да имаш направена datebase предварително.
 

Горе