Малко маймунски изпълнения

waldes

Well-Known Member
Нещо ми заскуча за маймунската ми работа едно време, някой да има алпинистко оборудване за някой и друг рапел. Ебем ти интернету, скука голяма:)
 
Де да знам и аз, всичко си разпродадох, нали станах онлайн предприемач. Нямам доверие на чуждо оборудване, ползвал съм чуждо, но ми е неконфортно. Това все едно да обуеш чужди гащи.
 
Рапел-рак и григи от петцел, за предпочитане, десен самохват, статично въже , 2 броя по сто метра, карабинер круша, 2 трапеца и 2-3 пожарникарски карабинера. Сбруя на петцел естествено, да не е гръбна, педал за изкачване, ръкавици ако има (не задължително), 2-3 броя малки карабинери. Въжетата статични, както споменах сливенските, да не са нови, разработени с към 50-на рапела, незамърсени. Те много изисквания станаха...:)
 
Рапел-рак и григи от петцел, за предпочитане, десен самохват, статично въже , 2 броя по сто метра, карабинер круша, 2 трапеца и 2-3 пожарникарски карабинера. Сбруя на петцел естествено, да не е гръбна, педал за изкачване, ръкавици ако има (не задължително), 2-3 броя малки карабинери. Въжетата статични, както споменах сливенските, да не са нови, разработени с към 50-на рапела, незамърсени. Те много изисквания станаха...:)
Ах говори ми мръсотийкиии
 
Рапел-рак и григи от петцел, за предпочитане, десен самохват, статично въже , 2 броя по сто метра, карабинер круша, 2 трапеца и 2-3 пожарникарски карабинера. Сбруя на петцел естествено, да не е гръбна, педал за изкачване, ръкавици ако има (не задължително), 2-3 броя малки карабинери. Въжетата статични, както споменах сливенските, да не са нови, разработени с към 50-на рапела, незамърсени. Те много изисквания станаха...:)
Брат, ти ме уби. :) Спецификите са малко ... как да кажа ... трудноизпълними. :) Поне за катерачите-любители. Това твоето е про изискване, но поне знаеш какво искаш. :)
 

Горе