Малко помощ за изпращане с mailchimp

cloc

Member
Колеги, вчера реших да пробвам mailchimp. Трябва ми да изпратя 150 имейла, регистрирах се при тях създадох кампания и добавих имейлите, но не мога да разбера сега от къде да задам да се изпрати до всички контакти.
Тестов имейл изпращам о всичко е ОК, но как да изпратя на всичките не видях никъде.
Ще ми е нужна малко помощ.
 
Трябва да направиш лист първо, създаваш нов темплейт и импортираш контактите, след това вече изпращаш имейл до всички, които си импортирал :)
 
И аз преди няколко дни ми се наложи да пращам мейли за първи път - гледах няколко видеа в тубата, попрочетох и взе че стана.
 
RemindD дай линкове към тези видеа. Защото и аз гледах но или версията на програмата в тези видеа е по стара ...защото няма нищо общо с моят изглед на акаунта.
Създал съм Темплейт но не виждам от къде да импортирам контактите.
 
Колеги, вчера реших да пробвам mailchimp. Трябва ми да изпратя 150 имейла, регистрирах се при тях създадох кампания и добавих имейлите, но не мога да разбера сега от къде да задам да се изпрати до всички контакти.
Тестов имейл изпращам о всичко е ОК, но как да изпратя на всичките не видях никъде.
Ще ми е нужна малко помощ.
Желая ти успех
 

Горе