Малко помощ за blogger

Kmark

Member
Не ми се искаше да пускам нова тема предвид многото други но сам не мога да се справя.
Искам да направя един блог в блогър на собствен домейн. Значи купих си домайна от суперхостинг. Изчетох темите във форума и в интернет за това как да направя блога на собствен домейн но нещо бъркам в настройките, а пък и повечето теми обясняват как това да стане с домейни закупени от Годеди.
Значи за по ясно слагам 1 снимка на която съм задал настройки. Опитвам се да създам CNAME но при изписването на домейна не се получава нищо. А 24 часа минаха вече така, че сърварите са ъпдейтнати. Аз ли бъркам нещо?
bloggerv.jpg


ДНС ги изтрих и сега няма нищо на тях а и нз кои сървари да сложа
Домейна е www.prognozi.info сами вижда накъде сочи :(
 
От: Малко помощ за blogger

Пробвай като зададеш на трите полета на адрес:ghs.google.com. На тип запис:CNAME. При мен е така и бачка, но аз съм на ХостБългария.
 
От: Малко помощ за blogger

Задай на последното поле ghs.google.com. а другите две празни ги остави при мен бачка така ... :)
 
От: Малко помощ за blogger

Едно голямо благодаря на всички за бързите отговори.

Останах като попарен като преди 1 мин реших да вляза и да видя какво е положението. Блога бачка нямам идея как е станало при положение, че преди не даваше никакви признаци на живот. Не съм променял нищо просто защото гледах мача и нямах време. А за ДНС бях сиг че са рефрешнати.

Все пак темата може да бъде полезна на някой като вероятно има различни начини това да стане.

@кирев няколко пъти прочетох статията ти в блога днес но чак сега забелязвам че си сложил снимка :)
 
От: Малко помощ за blogger

Правилно.
Бях забравил да я добавя тогава. Направих го сега и се надявам в бъдеще да е по-лесно на всеки опитал.
И аз се блъсках в началото, понеже нямаше информация за СуперХостинг.
 

Горе