Малко помощ за Wordpress сайт!

webmast367

Well-Known Member
Здравейте колеги.
Смятам да тествам едно проектче, но незнам от къде да започна.
Теми (бол) Плъгини също подготвих си някои, които ще ми трябват, но ми трябва и малко помощ!

Някой знае ли такъв плъгин или добавка някаква, чрез която да се конвертира и сваля да кажем видео, песен или др.
Да кажем пускам видео на азис и отдолу да има поленце конвертирай и свали клипа или песента да цъкват и щрак и готово!

Като цяло плъгин би трябвало да може лесно да се направи или добавка, но в случая не искам пък и да ме клецат, че един вид пак им предоставям теглене а авторските права са сериозна работа за това по скоро си мисля, някаква добавка или нещо да се конвертира през външен сайт за youtube просто да става през моя без да го напускат и прочие!?
Подобна опция някой може ли да ми предложи!?
Естествено, ако някой изиска заплащане може да ми предложи направо оферта и варианти!
Ще имам и други въпроси, но за сега това ми се върти в главата!
Мерси предварително!
 
От: Малко помощ за Wordpress сайт!

По-скоро: http://www.youtube-mp3.org/
Намеря някой да ти направи една форма да праща линка към сайта и да взема линка за сваляне.
 
От: Малко помощ за Wordpress сайт!

По-скоро: http://www.youtube-mp3.org/
Намеря някой да ти направи една форма да праща линка към сайта и да взема линка за сваляне.
Това е най-доброто ако искаш да свалиш от клип , само audio-то.
Даже има добавка за Google Chrome и Firefox и с един клик се тегли.
 
От: Малко помощ за Wordpress сайт!

А на самия сайт има ли как да го адна? Тоест да го има под всеки клип, и който иска да си тегли без да е нужно инсталации на приставки по браузерите и прочие?
 
От: Малко помощ за Wordpress сайт!

За такова чудо мислел ли си! Дано съм те разбрал правилно : ЦЪК

Здрасти колега, малко не схванах това да си конвертирам от самия сайт ли е или да си го вграждам в мой сайт и да конвертират през него? Ако е второто значи това ми трябва, но как да го вградя да го вади в публикациите ми?
 
От: Малко помощ за Wordpress сайт!

Това е най-доброто ако искаш да свалиш от клип , само audio-то.
Даже има добавка за Google Chrome и Firefox и с един клик се тегли.

Точно такова ми трябва, но да се направи от сайта ми да конвертира през тоя или аз незнам как да си го обесня :D
От сайта ми да взима от този или от друг и да дава на потребителя ;д
 
От: Малко помощ за Wordpress сайт!

Ми чети бе. Под всеки клип слагаш един голям бутон изтегли, при натискане да взема адреса на видеото и да праща към сайта да го конвертира. Слагаш един гиф да се върти докато се конвертира и му връщаш линка за теглене на чалгаджията.
 
От: От: Малко помощ за Wordpress сайт!

Ми чети бе. Под всеки клип слагаш един голям бутон изтегли, при натискане да взема адреса на видеото и да праща към сайта да го конвертира. Слагаш един гиф да се върти докато се конвертира и му връщаш линка за теглене на чалгаджията.

Аз чета ама, как да се случат тези неща нещо не го зацепвам! Ще потърся някой да го направи, ако има оферти ще се радвам да ги чуя :)
 
От: От: Малко помощ за Wordpress сайт!

Аз чета ама, как да се случат тези неща нещо не го зацепвам! Ще потърся някой да го направи, ако има оферти ще се радвам да ги чуя :)

Това ми е ясно. Ти ако знаеш как ще стане нямаше да питаш.
 
От: Малко помощ за Wordpress сайт!

Здрасти колега, малко не схванах това да си конвертирам от самия сайт ли е или да си го вграждам в мой сайт и да конвертират през него? Ако е второто значи това ми трябва, но как да го вградя да го вади в публикациите ми?

Здравей!

сайта, който ти пратих/дадох си има iframe за вграждане в твой сайт! Не съм го пробвал, просто го намерих.

При втората опция, обаче която предлагат ще ги препраща в техния сайт, тъй че не ти е решение! Поне така мисля! Пробвай ги..нищо не губиш :)

Успех!
 
От: Малко помощ за Wordpress сайт!

HTML:
[youtube_embed link="https://www.youtube.com/watch?v=8wRW57nBLMI"]
 
Последно редактирано:

Горе