Малко помощ ми трябва

bobbydigital

Active Member
Колеги, днес adwords ми прати мейл че рекламите към сайта ми са спрени заради "Policy violation: Malicious or Unwanted Software" аз не виждам никакъв проблем, в google няма проблем, в WMT също не пише нищо.

Молбата ми е хора с антивирусни и анти malware програми ако може да отворят сайта и да кажат дали им пише нещо?

Също така, ако някой се е сблъсквал с подобен проблем, ще се радвам да чуя как го е разрешил.

това е сайта https://www.bitak.net
 
При мен няма проблеми, с аваст съм.
 
И при мен няма проблем.
MalwareBytes
 
Отвратителна история. Ние имаме проблем с 2 сайта със същото основание, ситуацията е следната - ботът блокира автоматично акаунта, пускаме молба, одобряват го. След 1-2 дни отново го блокира. Свързахме се с AdWords и при ръчна проверка се оказа, че действително няма проблем със сайтовете, но все пак ги блокира. Засега нямам трайно решение, общо-взето се движим 1 ден с реклами, 1 ден без.
 
Отвратителна история. Ние имаме проблем с 2 сайта със същото основание, ситуацията е следната - ботът блокира автоматично акаунта, пускаме молба, одобряват го. След 1-2 дни отново го блокира. Свързахме се с AdWords и при ръчна проверка се оказа, че действително няма проблем със сайтовете, но все пак ги блокира. Засега нямам трайно решение, общо-взето се движим 1 ден с реклами, 1 ден без.
да, и аз съм искал да ми звъннат по телефона, не виждам нищо странно по сайта, ще видим май отиват към фейсбук нещата,не мога да се занимавам с глупости.
 

Горе