Малко помощ с първи блог.

Professor

New Member
Здравейте,
Казвам се Стефан :). Започнах да си водя блог на тема музика. Още съм нов и се надявам някой да ми даде някои друг съвет за блога. Искам да се занимавам малко по-сериозно.

dub4you.blogspot.com

не е кой знае какво, но се надявам да поработя и той да потръгне :) Как мога да си докарам малко повече трафик?
 
От: Малко помощ с първи блог.

За съжаление блогът, който търсихте, не съществува. Името ub4you обаче е свободно за регистрация!
 
От: Малко помощ с първи блог.

явно не си го написал както трябва, при мен си излиза "Dub4you"
 
От: Малко помощ с първи блог.

Щом ти се занимава действай, при мен се зарежда малко бавно.... иначе може да направиш фейсбук страница и там да постваш новите публикации, също така малко социални бутони няма да е зле да има :)
 
От: Малко помощ с първи блог.

социални бутони си има, страница нещо не ми дава да направя като прифил незнам защо ама не ме харесва...
 
От: Малко помощ с първи блог.

това не са от default темите нали ? от къде я набара
 
От: Малко помощ с първи блог.

не са от "default" темите, от някой друг сайт я дръпнах, но много си играх да я преработя
 
От: Малко помощ с първи блог.

Лично мнение! Тази голямата картинка "Dubstep 4 you" я махни. При отварянето на блога се появяват бяло, синьо, червено. А информация - никаква. Трябва да скролна, за да видя нещо.
 
От: Малко помощ с първи блог.

с какво мислиш да го интегрираш адсенс или ... ?
 
От: Малко помощ с първи блог.

да, може би с адсенс, но не бързам тъй като сайта е още нов и няма посетители:)
 
От: Малко помощ с първи блог.

значи ги разбираш нещата ок

Не все още не ги разбирам нещата, за това питам и чета, за да се уча.

Лично мнение! Тази голямата картинка "Dubstep 4 you" я махни. При отварянето на блога се появяват бяло, синьо, червено. А информация - никаква. Трябва да скролна, за да видя нещо.

Махнах снимката сега предполагам изглежда малко по-добре, само че трябва да се вкара малко уникално съдържание.. :С
 
От: Малко помощ с първи блог.

да по-добре е станало снимката наистина много голяма беше

е как ги едитваш нещата имаш ли си понятие от html или с няква програмка ?
 
От: Малко помощ с първи блог.

В блоггер си има шаблон където можеш да променяш целия код.

От html, css... да , но от реклами, сео и други такива ... не :(,
 
От: Малко помощ с първи блог.

В блоггер си има шаблон където можеш да променяш целия код.

От html, css... да , но от реклами, сео и други такива ... не :(,

да за блоггера знам ама ако сложиш друга тема не от default темите неможе работят с template designera това е кофтито за мене

мхм браво на колко години си ?
 
От: Малко помощ с първи блог.

да за блоггера знам ама ако сложиш друга тема не от default темите неможе работят с template designera това е кофтито за мене

мхм браво на колко години си ?
Годините нямат значение. Важното е, че има желание да се занимава.
Махнах снимката сега предполагам изглежда малко по-добре, само че трябва да се вкара малко уникално съдържание.. :С
Не знам на какво ниво ти е английския, но можеш да направиш страници с биографиите на известните музиканти.
 
От: Малко помощ с първи блог.

Един малко тъп въпрос, защо блога ми още не се показва в геца? От едни п.р. чекери пише - 0 пайдж ранк и 0 0 0 на гогле бинг яхо индексирания
 

Горе