Малко помощ

alabam4eto

Active Member
Здравейте колеги,

Имам един много интересен проблем с който се сблъсках. Няколко малки сайта, които ги използвам за сателити от вкъщи не могат да бъдат отворени. Дава ми, че не съществуват такива сайтове, а на всякъде друга където и да пробвам сайтовете си работят. Нямам ограничения или блокирани IP но от вкъщи не искат да се отварят. На какво може да се дължи това. Проблем е защото от вкъщи не мога да работя по тези сайтове. Всичките са в tophost но не ми се вярва това да е проблема.

П.С. Да кажа само, че интерната ми е платен
 
От: Малко помощ

пробвай да ги пингнеш - http://bgwhois.com/ - пишеш името на сайта и гледаш дали ще стигне до него. Ако да, а ти нямаш достъп, виж в htaccess-a дали има нещо
 
От: Малко помощ

Тук сценариите за това какъв може да е проблемът са доста, и с толкова оскъдна информация можем да даваме само предположения :) Ако случайно си сменял DNS записи може в това да се крие проблемът. В такъв случай просто трябва да се почака известно време преди DNS кешът да се изчисти.
 
От: Малко помощ

Най-вероятно е от DNS-ите на доставчика ти, но може и друго да е.
 
От: Малко помощ

Ако интернета е на виваком .. чувал съм че много мудно било обновяването при тях на таблиците!
 

Горе