Малък проблем с изтриване на Photoshop

gangster

New Member
Photoshop-а нещо се прецака пробвах да го тривна от Add or Remove Programs щото няма Uninstall обаче забива и неще да се тривне леля му. Как да го изтрия най-безболезнено?
 
От: Малък проблем с изтриване на Photoshop

"вариант 2" не стана, изобщо не тръгва да инсталира нищо. Бъгава работа!

При Safe Mod-а същата работа неще да го трие и пак забива:(
 
Последно редактирано:
От: Малък проблем с изтриване на Photoshop

Recuva си изтегли и го изтрий с нея.
 
От: Малък проблем с изтриване на Photoshop

Може и ръчно да опиташ да изтриеш папката и регистрите и ако се стартират разни работи сами да ги махнеш с командата msconfig от RUN.
 
От: Малък проблем с изтриване на Photoshop

Recuva си изтегли и го изтрий с нея.

Изтеглих я обаче не мога да схвана как става номера. Като сканира папката с photoshop-а и ми изписва че не намира файлове. :shock:

Може и ръчно да опиташ да изтриеш папката и регистрите и ако се стартират разни работи сами да ги махнеш с командата msconfig от RUN.

Най ми е лесно да го тривна ръчно, но не знам дали няма да оплеска нещо.

Как не са му сложили един uninstall! :evil:
 
От: От: Малък проблем с изтриване на Photoshop

Изтеглих я обаче не мога да схвана как става номера. Като сканира папката с photoshop-а и ми изписва че не намира файлове. :shock:



Най ми е лесно да го тривна ръчно, но не знам дали няма да оплеска нещо.

Как не са му сложили един uninstall! :evil:
По принцип десен клик, uninstall и избираш там един от трите начина (най-пълния избери).
Иначе на ръка нищо няма да стане като го изтриеш, само после го изтрий от start -> run -> %APPDATA% -> Adobe. Всъщност пробвай първо това да направиш и да го пуснеш да видиш дали тръгва.
 
От: От: От: Малък проблем с изтриване на Photoshop

По принцип десен клик, uninstall и избираш там един от трите начина (най-пълния избери).
Иначе на ръка нищо няма да стане като го изтриеш, само после го изтрий от start -> run -> %APPDATA% -> Adobe. Всъщност пробвай първо това да направиш и да го пуснеш да видиш дали тръгва.

Uninstall нема. :) Нали за тази програма става дума piriform.com/recuva

Photoshop-a тотално се е пре*ал. Не мога да го стартирам, като се пробвах заби Windows-a и се наложи по трудният начин да го спирам. После нещеше да се стартира лаптопа - на третия път захапа. Май format c:\ ще трябва:(

PS: Така start -> run -> %APPDATA% -> Adobe ще го изтрие ли като хората?
 
От: Малък проблем с изтриване на Photoshop

Няма да го изтрие като хората, но ще изтрие всички запазени настройки и е вероятно да се "поправи".
 
От: Малък проблем с изтриване на Photoshop

Изтрих го, почистих регистри, папки и глупости и нищо не стана. Пробвах да го инсталирам наново - неще, пробвах друга версия - неще. Ще трябва да преинсталирам Windows-а. С добро не става.
 

Горе