Маркетплейс въпрос

Дискусията в 'Онлайн Магазини' стартирана от Mladtehnik, Ян 31, 2018.

1. Mladtehnik

Mladtehnik Member

Рег.:
    Май 22, 2016
    Съобщения:
    193
    Харесвания:
    14
    Точки:
    18
    Място:
    Стара Загора
    Здравейте,

Пища във връзка с един сайт който ми предлага да продавам на неговата платформа.
    сайта е chopni.com - интересно ми е имате ли наблюдения, отзиви и т.н ...
    И според вас практика ли е такъв тип маркетплейсове да прибират парите от продажбите към клиентите и да изплащат след 14 дневния срок от датата на продажбата?

2. petity

petity New Member

Рег.:
    Февру 2, 2018
    Съобщения:
    6
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Мое мнение е, че този сайт не изглежда легитимен. Пропусни

3. the-tom-cat

the-tom-cat New Member

Рег.:
    Апр 30, 2010
    Съобщения:
    10
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Аз се регистрирах преди 3 месеца в платформата и до сега съм нямал проблеми с тех. Точни са. Всичко обещано в началото, до сега са изпълнили.
    Имам и поръчки от чужбина вече, които минаха нормално. Последното плащане получих миналата седмица точно на 14-ия ден след поръчката.
    В началото ме беше страх, че са нови и никой нямаше мнение за тях никъде когато ги търсих в нета.

4. nikosa1986

nikosa1986 Active Member

Рег.:
    Ян 22, 2016
    Съобщения:
    277
    Харесвания:
    37
    Точки:
    28
    Е, как очаквате новосъздаден бизнес да има някви ебати отзивите за дейността си от самото начало, освен, ако не са фейк или платени PR публикации? То в БГ без това всеки е недоверчив за всичко, но на мен лично ми изглежда читава платформата. Не знам за предимствата й от гледна точка на търговците, но като потребител е добре. В момента създавам подобна платформа, но на малко по-различно ниво и се поставих на тяхно място.

Приемете, че има и хора, които искат да работят коректно с клиентите, а не да дерат кожи и да лъжат постоянно :)

5. Chopni.com

Chopni.com New Member

Рег.:
    Март 19, 2018
    Съобщения:
    1
    Харесвания:
    0
    Точки:
    1
    Здравейте,

Всяка платформа осигуряваща услугата да се продава през нея има определен срок за изплащане към продавачите. Прави се с оглед на това, че стоката може да бъде върната, загубена или заменена от купувачите. Не е нещо ново тъй като във всички случаи, ако плащането се извършва онлайн, се прилагат банкови такси, комисионни и т.н. Повечето маркетплейс платформи имат срок на изплащане към продавачите заради срока, в който купувача е в правото си да върне стоката. Можете да се запознаете на този адрес: https://www.chopni.com/bg/razplashtane

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice