Марк не ми иска парите

Kortes

Active Member
Реших да пробвам в фейса да подсиля 2 публикации преди 2-3 седмици пуснах им по 5 общо 10$ после май по още един да достигнел до 15 хил. В крайна сметка едната публикация достигна 4 и нещо а другата малко над 5 и парите свършиха. Притеснява ме че все още не са дръпнали парите от сметка, някой има ли повече информация.
 
От: Марк не ми иска парите

Реших да пробвам в фейса да подсиля 2 публикации преди 2-3 седмици пуснах им по 5 общо 10$ после май по още един да достигнел до 15 хил. В крайна сметка едната публикация достигна 4 и нещо а другата малко над 5 и парите свършиха. Притеснява ме че все още не са дръпнали парите от сметка, някой има ли повече информация.

Ще си ги дръпнат, не се притеснявай...
 
Имам няколко сайта, които разчитат изцяло на фейсбук реклами. Кавалите последно ми блокираха плащанията на $28 и сега не приемат нито пейпала, нито 2 дебитни карти. Сега губя пари, защото им е кофти билинг системата.

И бая оплаквания има, но съпорта отговаря с автоматични съобщения на 2 седмици.
 
Да, Фози. И аз се сблъсках с този проблем. Първо резнаха PayPal-а, после отритнаха 1 кредитна карта. Ако на това му се вика правене на бизнес.

Да не си намерил някакво решение?

Скоро ще направя нов акаунт и изобщо няма да се занимавам с тях.
 
От: Марк не ми иска парите

Никога не съм имал такива проблеми... Плащам и с карта и пайпал, винаги успешно.
 
Да не си намерил някакво решение?

Скоро ще направя нов акаунт и изобщо няма да се занимавам с тях.

Не съвсем. Просто друг акаунт пое компанията, като картата остана същата. Но това е. Не им е добра услугата, защото като ми се случи и започнах да се ровя, доста подобни случаи четох. Напоследък нямам проблем. ;)
 
От: Марк не ми иска парите

Хм не бяха си дръпнаха парите и аз ги профуках, сега като нищо мое да духат супата :)
 
От: Марк не ми иска парите

Хм не бяха си дръпнаха парите и аз ги профуках, сега като нищо мое да духат супата :)

Винаги ми е било странно, пускам си реклама за 30 $, профуквам парите преди да ги вземат и какво става? :D
 
От: Марк не ми иска парите

Винаги ми е било странно, пускам си реклама за 30 $, профуквам парите преди да ги вземат и какво става? :D

Ами смятай какво става .... случайно намира някой групичка от "маалата" с някакви карти и акаунти и пуца, пуца :)
 
От: Марк не ми иска парите

Хм не бяха си дръпнаха парите и аз ги профуках, сега като нищо мое да духат супата :)
Винаги ми е било странно, пускам си реклама за 30 $, профуквам парите преди да ги вземат и какво става? :D

Дано не ми се налага да работя със вас, туку виж излъжете и мен...
 
От: Марк не ми иска парите

Хаха странното е, че за една реклама (бяха само 10 $) пуснах я средата на октомври и все още никакви пари не са взели, а пари в картата имам... затова се зачудих.Изведнъж забравям за тази реклама, картата остава да кажем с 2 $ :D и тези от фб се сещат да ми вземат парите и оп Fail.
 
От: Марк не ми иска парите

Значи фейс рекламата вече е безплатна така ли :)

Ако четеш из блек хет-а има няколко теми които показват как става ама не си струва риска :D
 
От: Марк не ми иска парите

Ако четеш из блек хет-а има няколко теми които показват как става ама не си струва риска :D

Я дай линк :lol:

Иначе от скоро промениха билинг системата. Аз преди имах 250$ дневен лимит и се кефех, щото мислех да започна малко по-големи кампании и накрая греда - 25$ билинг летва за не знам си къв период... И аз направих една малка реклама и ми пратиха "касова бележка" за пари, обаче skrill-a упорито мълчи да са теглени каквито и да било пари...
Между другото @Blinky - казваш че със същата карта си продължил в друг акаунт... Дали ще могат да се активират ваучери през различни акаунти и 1 кредитна/дебитна карта??
 
Мисля, че един нов акаунт има право да ползва един ваучер. Не съм ползвал, но можеше, тъй като си беше бая девствен. :)

Картата беше същата, защото беше на пича. В интерес на истината, това което беше причина (поне според мен) за спирането на рекламите и в последствие изтъркването им бе, че профила нямаше история - беше направен реален, но не пълен и то точна с тази цел. ;) Една кредтна карта не знам да ти кажа, мисля, че си е за един акаунт, но е възможно да управляваш и други, не знам да ти кажа. Не съм посмявал да го правя за момента. НО ако ще го правиш, кажи как е минало. ;)
 
От: Марк не ми иска парите

Вчера са си дръпнали парите, чак след месец!
 
От: Марк не ми иска парите

на мен ми блокираха акаунта с обяснението че е имало атака срещу него, после го пуснаха след представяне на доказателства, но ми забраниха рекламите и ми пращат автоматични отговори, като ги запитам какво се случва. никакъв съпорт нямат.
 

Горе