Метални Визитки КОЙ? КЪДЕ?

cremabox

Active Member
Здравейте, Колеги!

Спешно ми трябва фирма, която изработва такива визитки: photo2.jpg
Предполагам ще има лазерно рязане, защото логото е изрязано, ще се печатат 1:1 с тези от снимката.
За предпочитане е да сте от Варна, но става и София имам хора там за преговори на цената.

Тези са поръчвани от САЩ, но се бавят много, а клиента ми винаги бърза и аз нз за къде :D
Трябва ми и печат върху USB флашки

Моля помогнете...
Извинявам се, ако съм объркал раздела
 
Последно редактирано:
От: Метални Визитки КОЙ? КЪДЕ?

колко визитки? каква дебелина на ламарината? кой ще прави логото? от Русе съм, драсни ми телефон на ЛС
 
От: Метални Визитки КОЙ? КЪДЕ?

Логото го имам в .ai формат - тоест векторно, а тънкостите по детайлите мога да ти кажа малко по-късно или утре, но предполагам, че ще тънка 0,8 ли ддз 1 мм...

Текста май ще трябва да се прави със сито печат, а за лого 100% ще се реже... До колкото съм информиран ще трябва да е 1:1 с тези на снимките със заоблени ъгли и сиг ще са 1000 броя. Ти можеш ли да кажеш цена за 500 и 1000 броя?
 
От: Метални Визитки КОЙ? КЪДЕ?

нали знаеш как е - познаваш човек, дето знае човек.... утре ще ти пиша телефона на лазера, да се разберете
 
От: Метални Визитки КОЙ? КЪДЕ?

Ок обаче гледай да е по - раничко, че към 13 часа ще ходя към университета, до тогава трябва да имам оферта...
Някой друг, ако може да предложи нещо може да ми изпрати телефона си на лични да му звънна...
 
От: Метални Визитки КОЙ? КЪДЕ?

edit: Сега ми писаха дизайнът на самата визитка ще е подобен, но няма да е същия и е възможно да не се режат или дупчат а да се гривират, ама трябва да са готини, защото ще са за PREMIUM клиенти и бройката е ясна вече 250 бр. за един служител на фирмата и 250 бр. за друг -> общо 500 бр.
Който мисли, че може да се справи и е от Варна -> да прати номера си да се чуем и видим утре, че утре трябва да свърши всичко
 
От: Метални Визитки КОЙ? КЪДЕ?

Най-ниската цена, която получих във Варна беше 8,80 лв. на бр. при 500 броя...
и ест. клиента ми отказа, защото американците предложили нова цена от $4,80

Технологията на изработка щеше да е:
Лазерно изрязване на логото + формата на ламарината, която е 0,5 мм неръждавейка.
Прахово боядисване на черен мат за фон.
Ситопечат на сянката на логото.
Гривиране на надписите....

Това щеше да е 8,80лв. бр.

Някой, ако може да се справи за по-малко от $4,80 може да се свърже с мен....
 
Последно редактирано:
От: Метални Визитки КОЙ? КЪДЕ?

Не каза кой ти е дал офертата във Варна. Аз реших да потърся (в Интернет) за водно рязане (защото знам че можело да реше много дебело - ако много визитки са правят наведнъж това е решение). Не съм ориентиран във фирмите, но като потърсих, то видях тази варненска фирма: laserd.bg
 
Re: От: Метални Визитки КОЙ? КЪДЕ?

Не каза кой ти е дал офертата във Варна. Аз реших да потърся (в Интернет) за водно рязане (защото знам че можело да реше много дебело - ако много визитки са правят наведнъж това е решение). Не съм ориентиран във фирмите, но като потърсих, то видях тази варненска фирма: laserd.bg

Здравей и добре дошъл при нас. :) Приятен престой тук, и до скоро в темите. Продължете по темата, само включване за поздрав. ;)
 

Горе