Метод за прибавяне на 2000 посетители всеки месец чрез Social Media Marketing.

Blinky

Owner
Един пич в един голям форум споделя неговия си метод как си докарва допълнителни 2000 нови посетители всеки месец благодарение на Social Media Marketing. Реших да до поста тук, тъй като аз лично много уважавам доказаните практици, колкото и неизвестни и незнайни са, а не големите всезнайковеци - без имена, повечето знаят за кои говоря.;)

Значи пича използва сайта: socialmarker.com, но преди това е свършил трудната работа - да има регистрации в 90 top bookmarking sites. Като и събмитва контента си в тях за по-малко от 5 мин.

Именно, както разказва той, сайта socialmarker.com го прави лесно, пише добри статий, подбира си добре думичките в описанието и така си набавя качествен-таргетиран трафик...и така се сдобива и с 360 нови линка всеки месец. И както си го е сметнал той - на година около 5320 линка и е сигурен че ще излиза за много думички в свойта ниша, както и че след време ще прави по 2000на ден (уникални).

Реших да споделя това, знам че много от тук са запознати с това, но е още една тема която някой може да изпозлва за учене, така и за придобиване на опит в областа на Онлайн Маркетинга.;)

Успехи с това, ако тръгнете да го правите.

П.П: Блогърите да се замислят по въпроса :)

П:П.П: Очаквам и мнения по въпроса, ако имате за споделяне...:wink:
 
От: Метод за прибавяне на 2000 посетители всеки месец чрез Social Media Marketing.

евала бате , знаеш че аз съм си фен на тоя маркетинг тва ще го тествам още тази вечер :)
 
От: Метод за прибавяне на 2000 посетители всеки месец чрез Social Media Marketing.

1. По темата. Беше тествано преди няколко години (има доста публикации и обсъждания по този повод в мрежата) . Краен резултат от цялата хамалогия - филтри.
2. Че "предложилият" метода бил сигурен в нещо си - да не е бил. Но щом има време - нека блъска.
3. За тестващия тази вечер - да внимава след петата.
 
От: Метод за прибавяне на 2000 посетители всеки месец чрез Social Media Marketing.

То не си ли е като при директорийте - където мине....Все пак ако неговия маркет е компютри и пише за това е Ок, и има какво да каже на света за това. НО ако пляскаш за други - виагра и т.н. определено не виждам как ще ти се получи.

@vetzkov,знам че се кефиш на това. Тук си мисля че колкто и да е кофти трафика, все пак говориме за 2000 уникални на месец.
Все си мисля че някъде и от към афилиейт маркетинг ще се получи - продажби.;)
 
От: Метод за прибавяне на 2000 посетители всеки месец чрез Social Media Marketing.

Абсолютно точно сравнение - като при директориите е. А тъй като многото неподбрани и нетематични директории напоследък водят предимно към филтри, то и тук се наблюдава (и ще се наблюдава) същия ефект.
 
От: Метод за прибавяне на 2000 посетители всеки месец чрез Social Media Marketing.

само незнам дали ще е добре 90 линка от един анчор текст това води към спам а и да не забравяме че половината са с нофоллоу
 
От: Метод за прибавяне на 2000 посетители всеки месец чрез Social Media Marketing.

Те са 48 сайта между другото. А и не е казано че всички ще са с един анкор, нали има тикчета за всяка. Няколко събмита и толкова. :)
А и основните линкове ще дойдат от посетители ако е читава статията. Тези от мрежите ще са само бонус. Мързелив метод, обаче като нищо ще проработи. :)

Само дето линковете няма да отиват към страницата която наистина искаме да се ранква, обаче пак би било доста добър бонус. Говорим за СЕО смисъла де, отделно че ще падне някоя и друга комисионна.
Аве... както и да го гледаме за безплатен метод е доста добре. Въпреки че времето е пари, обаче съдържание така или иначе си трябва. :wink:
 
От: Метод за прибавяне на 2000 посетители всеки месец чрез Social Media Marketing.

Само да кажа, че линковете не се увеличават с посоченото темпо. Общо взето и аз пробвам тази схема с един мой сайт. Събмитнал съм си почти всичките (около 50) поста. Всеки в минимум 15 от социалните мрежи в socialmarker. Има ефект, но сигурно преди време по-добре е работела схемата.
 

Горе